Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 83 svečiai
On Top

On Top #31: Stillfunky

#31 On Top'e svečiuojasi "trečias žmogus iš Detroitish*t" - Stillfunky. House / Techno / Bass garsais šokių aikšteles kaitinantis kaunietis dalinasi savo krepšio perlais...

Pepe Bradock – Imbroglios Part 3/4

Prancūzijos sostinės house muzikos perlas. Taip galėčiau jį apibūdinti, o daugiau pristatinėti manau nereikia. Trečioji dalis „Imbroglios” relyzo, man labiausiai prie širdies. "Dropping The Ball" kūrinys yra visiškas euforijos taškas sugrotas piko metu. Dar galėčiau išskirti "Men vs Dust", kuris kaip diena ir naktis skiriasi nuo ankstesnio, bet kokybe visiškai nenusileidžia.

Terekke ‎– Yyyyyyyyyy

Žadą atimantis, pulsuojantis, ir į nugarą kvėpuojantis trijų kūrinių realyzas išleistas kokybės ženklu tapusiame "L.I.E.S" leible. Gal ne šokių muzika, bet būtina paklausyti. Favoritas, Amaze.

Vakula – No Music

Iš visų maniškio On Top, turbūt labiausiai atgrotas kūrinys būtų šis, realyzo pavadinimą atitinkantis "No Music". Tai, manau, visiškai kitokia Vakulos pusė, labiau krypstanti į Techno, kuri tokia pat įdomi, kaip ir pirminė.

Trus’me – Treat me Right

Trečiasis jo albumas, kuris mano ausimis labai skiriasi nuo pirmųjų. Stipresnis, tamsesnis, aštresnis skambesys puikiai tinka prie jo amplua. Favoritas būtų "I Want You", kurį į aikštelę paleidžiu dažniausiai, kai vakarėlis keičia spalvas. Visas albumas vertas paklausymo.

Nick Sinna ‎– Voyager / Realtime (Remixes)

Apie Nick Sinna sužinojau nesenai, bet "Conforce" jau žinojau senai. Įdomi asmėnybė, judanti visoje scenoje gal kokiais penkiais amplua ir visi turi kažką išskirtinio. O šis jo "Realtime" remiksas yra totalus sprogdintojas, kurio vokalai neleidžia pasiklysti.
— 2013 Balandžio 29, 08:00

Komentarai

 • Space Rocker
  Space Rocker @ 2013 Gegužės 03, 12:54

  Labiausiai asmeniškai į ausį įkrito Nick Sinna - Voyager (JTC) ir Pepe Bradock visas releas'as toks keistai geras :) Anyway, kitus irgi klausiau su malonumu, ačiū!

  +2  0
 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2013 Balandžio 30, 10:36

  Pamiršai Gerry Read. :) O šiaip, kietas topas.

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.