Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 102 svečiai
On Top

On Top #29: Tag

Vienas iš nedaugelio uostamiesčio electro/techno scenos atstovų bei Redubtor judėjimo puoselėtojas - Tag dalinasi savo įrašų krepšio favoritais

Obergman - Stilleben 041

Švedija tikrai turi kuo didžiuotis electro scenoje. 41-as Luke Eargoggle kuruojamos "Stilleben" leidyklos release'as donavoja 6-is vieną už kitą geresnius kūrinius nuo Obergman (Ola Bergman). Vinyl only, 200 kopijų. Clone.nl jau iššluota, kažkiek dar liko Decks.de - griebkit kol yra. Tiesa, kaina truputį kandžiojasi, bet garantuoju - releasas to vertas

Dimi Angelis & Jeroen Search - A&S 004

Puikus techno duetas. Turiu pripažinti, jog retas jų leidinys nuvilia ar palieka abejingą. 4-as darbas pačių kuruojamoje "A&S Records" įrašų kompanijoje, šį karta atspaustas geltonoje plastmasėje.

Shadow Runner - The Invisible Man Files 1

Labiau į techno linkęs Boris Divider slapyvardis. Minimalistiniais garsais užpildytas, vietomis palaužytas techno viniotinis. Gal ne peack time'ui bet ir ne pradžiai. Spręsk pats. Vėlgi - 200 kopijų.

Jeff Mills - Sequence: A Retrospective Of Axis Records

Didesnio pristatymo nereikalaujanti persona. Vis dėlto negaliu neidėti į topą žmogaus, kuris suformavo mano muzikinį skonį, bei visus tuos metus išliko ištikimas savo idėjoms ir vizijai. Pasikeitęs, bet išlaikęs kokybės ženklą, "kosminio" techno atstovo geriausių k0rinių rinkinys 20-ties metų "Axis" įrašų komapnijos jubiliejaus proga. Gera proga įsigyti ir tuos kūrinius, kurie anksčiau buvo išleisti tik CD ar plokštelės formatu. Negaliu įvardnti mėgstamiausio, nes jų tikrai daug!

Federico Leocata - Zarathustra

Labiau žinomas kaip visual artistas italas Federico išleido savo pirmąjį muzikinį EP "WéMè Records" leidykloje 2010 metais. Vaizdu ir muzika žongliruojantis kaukėtasis atlikėjas šį kartą leidžiasi "Abstract forms" įrašų kompanijoje, kurios releasus taip pat labai rekomenduoju patikrinti. Dar tik forthcoming'as, bet audio sample'ai leidžia suprasti jog bus dar vienas puikus leidinys "Abstract Forms" šeimoje.

Der Zyklus – Cherenkov Radiation

Vienas iš daugelio talentingojo Detroit'o senbuvių Gerald Donald projektų. Mistinis, tamsus, pulsuojantis electro/techno mišinys. Asmeninis favoritas - Roche Limit (V2).
— 2013 Balandžio 15, 07:00

Komentarai

 • dIE
  dIE @ 2013 Balandžio 20, 11:10

  puikus top'as, nuo puikaus selektoriaus:]

  +2  0
 • Stillfunky
  Stillfunky @ 2013 Balandžio 15, 02:59

  Puikiai aprašyta, idomus topas, žodžiu kietai, kietai, neprailgo nei skaitant, nei klausant

  +6  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.