Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 119 svečių
On Top

On Top #28: ST

28-ojo On Top svečias - ST, kuris sunkiosios elektroninės muzikos scenoje darbuojasi nuo 2003. Savo laiku ST buvo vienas iš legendinio klubo “Vault” komandos narių, sceną drebino breakcore garsais. Vėliau atrado save Drum’n’Bass muzikoje, o pastaruoju metu yra kolektyvo “AMMO” narys, šokių aikštelėse maišo Drum’n’Bass, Hardcore ir Breakcore, o po Black Fire slapyvardžiu pasirodo ir su Hard Techno artilerija

Gore Tech - The Plague Of Zion

Šis kūrinys mane pasiekė eiliniu leidybinės kompanijos promo laišku. Reklama suveikė, nes tą pačią dieną nusipirkau ir pačią plokštelę. Visas EP priskirtas breakcore stiliui, tačiau man sunku ją patalpinti vien tik į breakcore rėmus. Tarp daugybės copy/paste kūrinių šis EP išsiskiria savo skambesiu: brutalus breakcore perpintas sunkiu dub step bass, pagrąžintas jungle vokalais ir drum and bass rimtu. Meniškas universalumas nesugadino kūrinio, atvirkščiai – padarė jį išskirtinai įdomiu.

I:Gor – Testify

Maištinga siela gimdo maištingus kūrinius. Lenkas I:Gor pateikė savo Rage Against The Machine kūrinio „Testify“ versiją (išleista 2012 m. PRSPCT Recordings). Iššaukiantis hard rock kūrinys atgimė drum and bass šokių aikštelėse. Propaguojantis hardcore ir speedcore stilius lenkas sukūrė visai neblogą crossbreed bangerį kurį iš karto nustvėrė dauguma DJ‘ų.

Aphex Twin - Lichen (Reworked by Wisp)

Originalas taip pat labai geras, tačiau išsiilgus pavasario, jis skamba kiek slogiai. O štai Wisp remiksas šaukte šaukia pavasarį sužaliuoti, sužydėti, pripildyti pievas džiaugsmo. Labai pozityvus ir lengvas kūrinys, kai mintis aplanko nuovargis ir depresija.

DJ Shadow - War Is Hell

Šį kūrinį aptikau 2007 m. japoniškame anime „Vexille“. Mistiškas, niūrus, skoningai brutalus ir kartu lyriškas – tai DJ Shadow kozeris. Klausant šio kūrinio neapsunkinamai susimąstai apie karą beprasmybę, apie tai, ką jie sunaikina.

Oorchach - Veršio odai

Vis negaliu atsiklausyti lietuvaičio Povilo industrial ambient kūrinio (albumas „Chtonikka“, 2008 m.). Žodis ambient čia gali suklaidinti, nes tai labai energingas ir stiprus kūrinys, pulsuojantis chaotiška, gaivališka protėvių energija, užpildančia kiekvieną kūno ląstelę.
— 2013 Balandžio 08, 07:00

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.