Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 160 svečių
On Top

On Top #26: Rhodopsin

26-ojo On Top kaltininkas - Rhodopsin. Balandžio mėnesio populiariausio mikso savininkas, ilgametis drum'n'bass selektorius ir vienas iš Eternia Music įkūrėjų dalinasi aktualiausiais savo fonotekos perlais.

A.N.D. – Sunday 85

Šis 8:18 trukmės kūrinys – tikras reverbo ir atmosferų epas, kuriame įtampa meistriškai auginama iki pat kūrinio pabaigos. Berlyniečio Felix K globojama įrašų kompanija Hidden Hawaii jau spėjo įrodyti, kad jų užslėptame kurorte ilsisi tik gera muzika. Visas, nors ir gana ribotas, plokštelių tiražas buvo išpirktas per kelias savaites.. Nespėjusiems liko vienetai ir nuliai.

Fracture – The Limit VIP

Nepraėjo ir metai (kas pagal drum & bass muzikostandartus yra LABAI greitai), o klausytojų „jungle juke“ pakrikštytas ir legendomis bei kontraversija apsipinti spėjęs kūrinys pasirodė prekyboje. Šokių aikšteles šia “bomba” sprogdina visi nuo Mark Pritchard iki Daedelus, taigi nenustebkite, jei jį išgirsite ne drum'n'bass vakarėlyje.

Hybris - The Blinds

Amerikiečiui Evanui Vischi sprendimas persikelti gyventi iš JAV sostinės į Prahą tikrai išėjo į naudą. Jei prieš tai kartu su Robot Death Squad kūryba nebuvo labai produktyvi, Europoje jį ištiko tikras renesansas. „The Blinds“ - vienas iš to atgimimo rezultatų. Šis kojas judinti priverčiantis techstepas galbūt ir nėra kaladės tūzas, tačiau griežtesnio seto metu kozirinį valetą tikrai atstos.

Clarity – Parallels

Clarity arba Owen Brown yra gyvas įrodymas, kad muzikos kūrimas yra nepavaldus amžiui – pirmi kūriniai buvo paimti gerbiamų leidyklų kai jam buvo vos 16. Greitu metu jo darbus išleis ir garsusis Exit Recordings.. „Parallels“ - mano favoritas iš šio Horizons Music priglausto singlo. Tai tikras šokių aikštelės mindžiotojas. Galva į taktą linksės net ir kampe stovintis "geekas".

Lynx – March Of The Living

Mėgstu atlikėjus turinčius savitą skambesį, bet sugebančius kas kart skambėti vis kitaip. Vienas iš tokių mano nuomone yra Lynx. Jo darbas „March Of The Living“ išleistas Naujosios Zelandijos drum'n'bass šulo DJ Presha – įdomus 170 bpm eksperimentas, kuriame kick'as kartu tampa ir boso linija. Skirtas naujovių nebijančiai šokių aikštelei.

Brandon Miles & Tricky Pat - Loc-Nar

Iš Portlendo, Meino valstijos kilęs duetas visada pasižymėjo originalia kūryba be didesnių skambesio rėmų, kas ir patraukė Eternia Music dėmesį. „Heavy Metal“ visatos įkvėptas kūrinys apie „Loc-Nar“ – gaublį-artefaktą (laikui ir erdvei nepavaldžią „viso blogio sumą“), kuris istorijai besivystant demonstruoja neeilinius žmonių protų manipuliavimo sugebėjimus, siedamas mirtį ir destrukciją. Kūrinys tikrai užvaldo protą savo abstraktumu, bet, laimei, palieka jį sveiką.
— 2012 Gegužės 08, 20:50

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.