Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 95 svečiai
On Top

On Top #25: Albert The Hook

Jaunasis breaks ir naujojo judėjimo jungle-breaks ir 140 jungle puoselėtojas, Klaipėdos klubo "Kingstown" atstovas - Albert The Hook pristato savo On Top.

Backdraft feat Ragga Twins – Rock The Mic

Nedrįsčiau savo top‘o pateikti be breakbeato. Būtent nuo jo pradėjau savo karjerą urbanistinės muzikos scenoje. Nevengiu šio stiliaus ir šiandien. Pasikasęs po senus kompaktinius disku, vertingiausiu palaikiau šį Backdraft & Ragga Twins darbą. Gaila, jog šiuolaikinė breakbeato scena Lietuvoje tapo stipriai nuvertinta.

Rebel MC feat. Tenor Fly – The Wickedest Sound

Balandžio 27 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ turėsiu galimybę apšildyti vieną didžiausių mano autoritetų – Rebel MC aka Congo Natty. Kai žmonės klausia kuris jo kūrinys mano mėgstamiausias, parodau jiems šį šedevrą. Didesnes šilumos ir pozityvios nuotaikos vargu ar galima rasti, bent jau mano fonotekoje.

Bay B Kane feat. The Korgis – Everybody‘s Gotta Learn

Absoliutus šio mėnesio radinys. Jausmingiausias 140Jungle kūrinys mano kolekcijoje. Skiriu šį kūrinį savo gyvenimo meilei, kurios, deja, dar nesuradau. Kur tu?

Cluekid – Ninety Three

Elegantiškiausias 140Jungle kūrinys mano grojaraštyje. Old school'u kvepianti duobė ir po jos sekę papildomi amenai nulėmė tai, kad šis kūrinys pateko į mano TOP'ą

Aaron Spectre – Say More Fire

Visiška reivų bomba. Groju tik stambiausiuose vakarėliuose, nėra apvylusi nei karto.

Full Spektrum – Rust Bucket

Orginalumo nestokojantis Full Spektrum mane sužavėjo dar 2010 –aisiais. Manau, jog tai yra vienas iš tų atlikėjų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas. Pagirtina, ir net šiek tiek stebėtina jog dauguma jo darbų galima parsisiųsti nemokamai iš jo asmeninio soundcloud puslapio.
— 2012 Balandžio 26, 10:53

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.