Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 218 svečių
On Top

On Top #24: Marius Banga

Senas reiveris, vinilinio garso mylėtojas, taip galėtume pristatyti mūsų svečią - Marių Bangą. Nieko nelaukdamas jis pristato savo muzikines keliones rubrikoje "On Top".

Mayaku – This Is Mayaku's Theme

Tiesą sakant, šitą kūrinį norėčiau įtraukti į savo topų topus. Nuo pat atsiradimo 2001 m. jis neapleidžia mano grojaraščio, visada rasdamas vietą plokštelių krepšyje. Mayaku - tai belgų kolektyvas, kurio kūrybinis kelias neilgas - nuo 2000 iki 2007. Stilius: house, trible, jazz. Pagrindinis akcentas - gyvų instrumentų, pagrinde gitarų garsai, maišomi su elektronikos ritmika. "Mayaku's Theme" skambesys labai vasariškas, baleariškai šiltas. Veža ištysusios, gilios gitarinės kompozicijos. Užmerki akis ir matai save šokantį paplūdimyje, ten kur visada šilta!

Jesse Somfay – This Fragile Addiction

Kanadietis Jesse Somfay yra visai nesenas mano atradimas. Atlikėjas garsėja išskirtiniu skambesiu, ilgais vingiuojančiais ir hipnotizuojančiais kūriniais. Kūryboje šiek tiek jaučiasi Detroit stiliaus įtaka ir senojo "rave" laikotarpio nuotaika. "This Fragile Addiction" - tai gilus emocinis užtaisas, acid-minimal-techno simfonija. Dievinu kūrinius, kurie ne tik verčia judėti, bet sužadina gilesnius jausmus. Šiuo metu "This Fragile Addiction" vienas iš "top" kūrinių mano acid fonotekoje.

Dominik Eulberg - Islandmuschel 400

Šio atlikėjo kūrybos dėka vėl stojau prie patefonų ir pradėjau sukinėti vinilus. Labai patiko Dominik Eulberg idėja naudoti minimal techno stiliuje iš gamtos paimtus garsus, eksperimentuoti su paukščių, žvėrių balsais. Novatoriška ir įdomu. Stengiuosi sekti ir išgirsti visus jo darbus. "Islandmuschel 400" yra iš naujojo 2011 m. Dominik Eulberg albumo "Diorama". Ne viskas tobula, tačiau šitas kūrinis išskirtinis. Grožis jo paprastume. Paprastas ritmas su giliu "lead'u" susilieja į fantastišką, harmoningą visumą. Ritmas verčia judėti, gilus fonas verčia galvoti. Pavyzdys, kai tamsa tampa šviesa!

Stephan Bodzin – Bremen-Ost

Vienu periodu Stephan Bodzin leiblas "Herzblut Recordings" buvo vienas iš mano mėgstamiausių. Stephan Bodzin yra vienas iš itin produktyvių Vokietijos tech house, minimal scenos atlikėjų. Vien ko verta šio atlikėjo išskirtinė "Recorder" serija. "Bremen-Ost" kūrinį galima pavadinti vakarėlių "liftu". Jis šviesus, keliantis nuotaiką, hipnotizuojantis, turintis gylio. Geriau vieną kartą paklausyti, negu šimtus kartų apie tai rašyti!

Mirko Loko – Love Harmonic (Carl Craig "Soundscape" Remix)

Neretai atsitinka taip, kad remiksuotas darbas geriau skamba, negu originalas. Šiuo atveju matau ne Mirko Loco, o Carl Craig kūrinį. Nemanau, kad apie Carl Craig nuopelnus techno scenoje reiktų daug kalbėti. Aišku, kad jie neišmatuojami. Mirko Loko – Love Harmonic (Carl Craig "Soundscape" Remix) prasideda užuominomis į trible house, tačiau vėliau pasirodo kūrinio tikrasis "aš". Ritmai susimaišo su giliai pumpuojančiomis bosinėmis melodijos, o jų viršuje periodiškai pasirodo šviesūs intarpai. Nuostabios "up'liftingų" melodijos. Ir vėl sakau, kad sunku tai aprašyti, geriau paklausykite!

— 2012 Sausio 12, 15:29

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.