Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 80 svečių
On Top

On Top #22: Matt Thomas (King Unique)

Gerai Lietuvos publikai jau pažįstamas, ir su ne vienu griausmingu vakarėliu asocijuojamas, Matt Thomas iš dueto King Unique, niekaip negali pamiršti Lietuvos. Apimtas nostalgijos vakarėliams Marijos žemėje, jis dalinasi savo On Top.

Blawan - What You Do With What You Have

Išskirtinis kūrinys, turintis laukinę ir nesutramdomą žemo dažnio jėgą. Smagu matyti, kaip viena iš legendinių įrašų studijų R&S, taip puikiai dirba ir kuria techno muzikos ateitį.

Spooky - Polymorph (Psycatron Remix)

Paskutiniu metu negaliu atitraukti savo dėmesio nuo Psychatron kūrybos, o šis remiksas yra puikiausias to pavyzdys.
Sci-fi stiliaus akordai tiesiog tobulai tinka sukurti tikrą beprotybę šokių aikštelėje.

Breccia & Ian O'Donovan ‘Nebula (Spada Remix)

Labai įdomus kūrinys iš Spada stovyklos. Nors ir neatskleisdamas pilno savo potencialo bei galimybių, jis pristato stiprų, tiesiai į Detroitą vežantį monstrą. Ypatingai vertinu prodiuserius, kurie neapsistoja ties vienu stiliumi ir išplečia savo kuriamos muzikos spektrą iki begalybės bei neapsiribodami niekuom, vistiek sugeba kurti ypatingą atmosfe turinčius kūrinius.

Aquarius Heaven - Universe

Išlaikydamas ribą tarp Hip Hop'o ir House muzikos, "Aquarius Heave" stebina tiesiog fantastiškai skambančiu vokalu bei sodriais ir tvirtais bosinės linijos akordais.

Luke Chable - Substrate

Luke Chable pagaliau grįžo! Po dviejų metų pertraukos, jis vėl pradeda spindėti scenoje, o šia proga man pasitaikė išskirtinė galimybė išgirsti naujausius jo kūrinius, kurie nepaprastai nustebino. Nenorėdamas tuščiažodžiauti, galiu pasakyti, kad tai kupinas melancholijos ir be galo gražus kūrinys. Labai gaila, tačiau jis vis dar nėra išleistas ir įsigyti jo negalėsite, tačiau galite išgirsti mano naujausiame King Unique #21 podcast'e.

— 2011 Gruodžio 20, 16:16

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.