Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 212 svečių
On Top

On Top #2: Vaiper

Antroje On Top dalyje – Despotin' Fam susivienijimo vedlys, didžėjus, beat makeris, MC – Vaiper. Savo pasirinkimą vilnietis pristato trumpai – penketukas visiems gyvenimo atvejams“.

Jose James - Vicadin

Jose James + Fly Lo + meilės melancholija + sekmadieniai.

Kas gali būti geriau už gerą medliaką? Panašu, kad naujausiame Jose James albume bus daug daugiau Flying Lotus, šis duetas turėtų degti ryškiai kaip gelbėjimosi fakelai, tik daug daug ilgiau.

ABCD - Paper Knife

Ne paslaptis, kad prieš mėnesį paleidom antrąją lietuviškų beatų kompiliaciją, ir negaliu nepabrėžti savo favorito.

Cubic Zirconia - Fuck Work (Dâm-Funk Remix) - Savant Guard

Tiombe Lockheart, atkreipusi dėmesį į save dirbdama su galingu Detroito prodiuseriu Waajeed galiausiai surado du nerdiškos išvaizdos bičiulius ir į pasaulį paleido keistą techno, dancehall ir indie muzikos hibridą. Ir taip kurdami išskirtinį skambesį jie glaudžiai trinasi su naujos kartos beat prodiuseriais ir turi kontraktą su Hudson Mohawke pirmleibliu „Lucky Me“.

Na, o ne per seniausiai išgarsėjusio kaliforniečio Dam Funk remiksas demotyvuoja labai sėkmingai. Jau nebe pirma diena.

XXXY - Ordinary Things - Ten Thousand Yen

Neblogas post bass kūrėjas ką tik išleido tikrai puikų singlą. Būtent šis gabalas kabo ant „You Always Start It singlo skaitmeninės b pusės. Užgoždamas tai, kas skamba a pusėje.

Robin Hannibal - Transit - Circulations

Robin Hannibal iš susivienijimų Quadron / Boom Clap Bachelors / Owusu & Hannibal metė iššūkį pats sau ir sukūrė įstabų postmodernaus pop/soul EP japonų leidyklai Circulations. Owusu & Hannibal gerbėjams patiks vienareikšmiškai. Galiu prisipažinti, kad man šis prodiuseris yra tiesiog virtuozas. Lenkiu prieš jį savo ausis.
— 2011 Vasario 07, 08:00

Komentarai

  • SPC
    SPC @ 2011 Vasario 10, 09:33

    Vicadin beprotiskai geras.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.