Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 86 svečiai
On Top

On Top #18: Remedy

Aštuonioliktame On Top svečiuojasi klaipėdietis Remedy. DJ'aus ir www.perf10.net įkūrėjo stilių galima būtų įvardinti kaip - nenuspėjamas. Remedy grotuvai suka pačius įvariausius beats'us - nuo visiškų senienų iki absoliučių naujienų...

www.iamremedy.com

Machinedrum - Sacred Frecuency

Machinedrum (Travis Stewart) – šaunusis amerikonas kuriantis muziką jau virš dešimtmečio, ko pasekoje savo sąskaitoj turi aštuonis išleistus albumus ir tiek pat EP. Bičas tiesiog niekada nestovi vietoj, juda į priekį ir muzikaliai evoliucionuoja, kas, be abejo, yra labai džiugu. Paskutinė jo preliudija į už mėnesio išeisiantį albumą “ROOM(S)” yra keturių kūrinių EP’kė pavadinimu “Sacred Frecuency”. Joje Machinedrum puikiai laviruoja tarp įvairių požanrių kurdamas unikalų stilių. “Sacred Frequency” kūrinyje sunku nepastebėt gurmaniškai skanių būgnų, intelektualiai energingo ritmo, saikingų gitaros pragrojimų ir melancholiško vokalo intarpų. Skanus, lyg būtų skaniausias desertas, kurį eisi valgęs.

The Clonious - Earringer (Cid Rims ReRinger)

The Clonious (Paul Movahedi) pakuria žiauriai gerą, o Cid Rim (Clemens Bacher) ta žiauriai gerą dar ir žiauriai gerai paremiksuoja. Et, tie nenaudėliai austrai, jiems kad tik gerai į klyną pakalt! “Earringer (Cid Rims Reringer)” yra intelektualiai išnešantis kūrinys, jungiantis kažką tarp tyros pasakos ir nuodėmės. Išvis, primigtinai siūlau pašniukštinėt Affine leiblą, nuostabūs leidiniai.

SBTRKT - Ready Set Loop

Kaukėtasis anglas SBTRKT (Aaron Jerome) lyg iš giedro dangaus šauna vis po naują perlą. Šįkart tai džiaugsmo ašarą nurident privertęs kūrinys “Ready, Set, Loop”. Banguojantys sintezatorių garsai, subtilus spragsėjimas, ypatingai smagios pauzelės ir į viršų keliaujanti kūrinio eiga verčia kelt kepurę ir pasiduot. Pasiduodu ir pažadu šitą rokint kiekvienoj diskotekoj (na, bent šią vasarą, tai tikrai).

Exile - Dawn of the Nothing

Los Andželo bytmeikeris Exile (Alec Manfredi) mane visąlaik žavėjo savo įmantriais ir kartais paprastais, bet ne prastais, kūriniais. “Dawn of the Nothing” yra vienas iš tų, kurie užburia savo paprastumu ir mistiška melodija. Šitą klausau užsimerkęs, siūlau pamegint.

Thundercat – The Golden Age of Apocalypse

Praeitą savaitę Los Andželo muzikantas Thundercat (Stephen Bruner) paviešino dar vieną kūrinį iš savo debiutinio albumo „The Golden Age of Apocalypse“, kurį visiškai prodiusavo Flying Lotus (Steven Ellison). Tai be abejonės daug vilčių teikiantis projektas. Nekantriai laukiu kada pagaliau galėsiu išgirst visą albumą, o kol kas kūrinys „Daylight“ įrodo koks tai įdomus, neįprastas ir šviežias skambesys.

Nadsroic - Room Mist

Pabaigai, žvilgsnis į praeitį. Škotijoj gyvenanti vokalistė Nadsroic (Ciorsdan Brown) 2009 metais išleido debiutinę EP'kę “Room Mist”. Kol kas tai yra vienintelis jos darbas, bet, be abejones, ypatingas. Seksualus, “raudonai dažytų lūpų”, vokalas ir Hudson Mohawke kompozicijos nepriekaištingai dera tarpusavyje. Mano favoritas - dviejų minučių kūrinys “Leopards”, patikrink.
— 2011 Birželio 26, 22:00

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.