Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 65 svečiai
On Top

On Top #17: Intakz

Septynioliktas On Top atkeliavo iš vieno iš ryškiausių Lietuvos drum'n'bass scenos veikėjų - Intakz. 2011 metais Djscene Geriausių rinkimuose antrą vietą užėmęs DJ'us, komandos-leidyklos "Eternia Music" vedlys ir teisingos muzikos partuotuvės www.soundium.net bendrasavininkas reiverių ir kolegų vertinamas ne tik už puikų darbą prie pulto, bet ir išskirtinai kokybišką savo fonoteką, o pačius šviežiausius perliukus Intakz pristato šiame savo On Top. Skanaus.

www.facebook.com/deejayintakz

Hybris - Lair

Dar vienas kūriniu "Cleaner" išgarsėjusio čekų prodiuserio šedevras. Po poros mėnesių atgimstančioje leidykloje "Revolution Recordings" pasirodantis kūrinys nestebina savo konstrukcija bei snobišku futurizmu, tai tiesiog tobulas šokių aikštelėms skirtas roller'is kuris ras savo vietą daugumos dnb didžėjų fonotekose.

Atom - In The Middle

Puikiai techno elementus ir drum & bass ritmiką derinantis prancūzų kilmės prodiuseris Atom į praėjųsių poros mėnesių mano "grojamiausius" sugrįžo su kūriniu "In The Middle" pasirodančiu jau beveik 50 singlų išleidusioje leidykloje Horizons Music. Techno chord'us ir funkinę drum & bass energiją sujungiantis roller'is jau kurį laiką yra dažnai grojamas tokių scenos žvaigždžių kaip SpectraSoul ar Doc Scott.

Munk & Falkon - Star Trap

Dar vienas sklandžios techno ir drum & bass sintezės pavyzdys mane pasiekė iš Vengrijos. Kurį laiką tylėjęs prodiuseris Munk apjungęs jėgas su jaunuoju Falkon pristato techno chord'ais, dubinėm atmosferom ir pozityvumu pulsuojantį roller'į pasirodantį Med School leidykloje.

Dakosa - Symbiosis

Šaltą bei gilų skambesį propaguojanti trijulė iš Didžiosios Britanijos jau kurį laiką figuruoja tokių leidyklų kaip Inneractive ar Deep Soul Music leidiniuose šį kartą sutinkama jaunos bei ambicingos leidyklos Soundium X kataloge, ketvirtu numeriu pažymėtame single galima bus rasti melodingąjį "Zero Hour" bei "tirštais" žemais dažniais ir nejudrumu pasižymintį "Symbiosis".

Sam KDC - The Iron Gate

Tarp įvairių leiblų du metus migravęs brito Sam KDC "The Iron Gate" suradęs savo "namus" lietuviškoje leidykloje Eternia Music bei netrukus pasirodantis kartu su labiau minimalistiniu "Frittering" pasižymintis metaliniu skambesiu yra puikus "tamsusis arkliukas" kiekvieno seto viduriui.
— 2011 Birželio 12, 10:00

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.