Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 197 svečiai
On Top

On Top #16: Donatello

Šešiolikto On Top svečias - kaunietis Donatello. "Atari" komandą atstovaujantį Donatello dažniausiai galime sutikti "Exit" klube, kurio rezidentu jis yra ne vienerius metus. Donatello biografija mirga nuo bendrų grojimų su ryškiausiomis elektroninės šokių muzikos žvaigždėmis, tarp kurių Satoshi Tomiie, G Pal & Anna Maria, Scott Bradford (Lexicon Avenue), Anthony Pappa, Matthew Roberts (King Unique) ir daugelis kitų.

Donatello išgirsti ir pamatyti gali birželio 23 dieną "Labas Boat Party"

Echomen - Perpetual (Donatello 2011 remix)

Šis remix'as yra mano ilgai brandinta mintis prikelti antram kvėpavimui kūrinį iš tų laikų, kai buvau dar tik pradedantis DJ'us. Echomen'o kūryba visada išsiskyrė nepakartojamais vyriško vokalo tembrais, todėl progai pasitaikius, net nedvejodamas imiausi šio kūrinio rework'o ir pritaikymo šių dienų klausytojų ausims ir kojoms :)

Donatello - Magic Secrets

Tai kūrinys, kurį dariau studijoje kai dar buvo pakankamai vėsu ir nesijautė vasarėjančios nuotaikos. Daug galvojau apie tai kaip turėtų skambėti šiltas, pozityvus ir nuotaikingas kūrinys, šias mano mintis geriausiai gali perteikti "Magic Secrets". Nepamenu kada paskutinį kart turėjau gabalą, kurį grosiu net po 2 kart per vakarėlį.

Villa Nah - Running On (Kebacid Remix)

Niekaip iš mano CD dėklo neišlipantis, absoliutus jėgagrojis, velniškas Kebacid remix'as. Tobulas pavyzdys kaip reikia sulieti vokalą su kūriniu. Grodamas jį, kaskart dainuoju ir šoku pats. Jums reikėtų tai pamatyti:)

Omid 16B - Passion of Zorro

Intriguojantis ir seksulaus savo garsais, užburiantis savo struktūra ir drebinantis visas diskotekas iš eilės. Toks Omid'o darbas, kurį iškart po savo sparnu pasiglemžė elektroninės muzikos karalius J. Digweed. Ar reikia daugiau komentarų? NE!

Slam - Night Train

Tokius kūrinius vadiniu "desertiniais". Kai žmonės lipa sienomis, galima užgroti jį ir jie pradės lipti lubomis, kol galiausiai nuplėš stogą...:) Stipru, ritminga ir masyvu. Tikras ginklas, vedantis šokančių žmonių minias iš proto. Patartina klausyti garsiai.
— 2011 Gegužės 30, 07:00

Komentarai

 • Eimantas
  Eimantas @ 2011 Gegužės 31, 06:06

  O Running On gabalo vokalas tiesiog uzburiantis...

  +3  -1
 • Eimantas
  Eimantas @ 2011 Gegužės 30, 09:40

  Visiskai!

  +3  -1
 • D ♫
  D ♫ @ 2011 Gegužės 30, 03:19

  Magic Secrets,Omido gabala ir traukini uzskaitom!

  +4  -2
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.