Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 146 svečiai
On Top

On Top #15: Pakas

Vėluonačios penkioliktos On Top dalies laukti tikrai vertėjo, nes joje kauniečių kolektyvo K.U.B. atstovas Pakas. Nors apie Paką informacijos rasti tikrai sunku, jo internetiniai profiliai neišdailinti įspūdinga biografija, nors tikrai galėtų, jo mikso reiktų ieškoti su žiburiu, tačiau visi puikiai žino, kad kai reikia tiktų šokių - ieškok kur groja Pakas. On Top'ui Pakas atskleidžia net šešis būdus kaip išjudinti šokių aikštelę. Skanaus.

Sexual Harrassment – I need a freak (Sweat X version) - Citinite

"Sexual Harrassment" tai 80-ųjų funk/punk grupė pasižymėjusi neskaisčiais dainų tekstais ir elgiasiu scenoje (: „Give it to me hot“ EP yra tribiutas šiam neilgai gyvavusiam projektui. "I Need a Freak" Sweat X versija tai glitch-dubstep-beats mišinys su tamsiu ir šaižiu masteringu. Be abejonės dancefloor banger. Tie kas nėra girdėję rekomenduoju pasidomėti Pietų Afrikos Respublikos hip-house fenomenu Sweat-X čia http://www.myspace.com/sweatx

Frootful – Slowtime (feat. Angeline Morrison) - Freestyle

Vasariškas soul bossa. Fantastiškas kūrinys ir ko gero įdomiausias naujas projektas šiais metais „Frootful“. Projekto sumanytojas yra grupės „Lack of Afro“ gitaristas Nick Radford. Kaip visame albume, taip ir šiame kūrinyje nuostabi gitaros tema + papildomai drėkinantis vokalas. Rekomenduoju pasiklausyti visą albumą „Colours“.

Hermanos Inglesos – BBSN - Fine Day

Turiu prisipažinti šitą kūrinį radau labai atsitiktinai. Netikėtai kažkur electro house kuluaruose. Taip pat nesu didelis kitų šio brolių dueto kūrinių fanas. Bet pastarasis BBSN electro bass yra tiesiog dancefloor raper. Nežinau kaip apibūdinti.. turi kažkokio sekso. Žinoma sakysit moteriškos dejonės, bet ir be jų pakankamai stiprus ritmas rimtam bootyshakingui (:

Freerange DJs – Back to the old Jack (Rektchordz remix) - Ape Music

Nekalbant apie breakbeat muzikos klystkelius, šis kūrinys yra tai ką vadinu rolling beats. Energingas aštrus breakbeat su techno elementais. Nestandartinis ritmas kaip koks elektroninis dancehall ir techno sintezatorius persiverčiantis per save ir išklystantis iš ritmo. Už šį skambesį reikia dėkoti Rektchordz. Tai atlikėjas, kuris kartas nuo karto pataiko į mano top ten. Tiesa, kaip ir visoje breaks scenoje vienas atlikėjas pastoviai kuriantis gerą produkciją nėra dažnas dalykas, todėl galiu vertinti tik atskirus kūrinius. O šį darbą rekomenduoju.

Cymande – Brothers On The Slyde - Janus Records

Suradęs plokštelę apie šią grupę neįtariau nieko ypatingo. Iki tol kol gavau pasiteiravimų iš Antano Gustaičio, Road`s`killos ir Dirk Layers apie šį kūrinį.. Taigi atlikau nedidelį tyrimą. Pasirodo Cymande yra 70-ųjų viena labiausiai sofistikuotų funk, jazz, afro skambesio komplekso grupių. Švarus, neperkrautas ir tvarkingas skambesys. Visi trys jų kadaise išleisti albumai šiuo metu labai teigiamai vertinami muzikos mylėtojų, o mano nuomone tuo metu Cymande netgi nebuvo atitinkamai įvertinti nors ir su savo pirmu singlu pakliuvo į US r&b top 20. Kiek žinau grupė dar koncertuoja ir dabar. Youtube užtikau labai keistą sprendimą. Išėjus anapilin jų pagrindiniam vokalistui Cymande toliau sėkmingai koncertuoja tik šiek tiek pakeitusi pavadinimą į Cymande II (:

Seu Jorge and Almaz – Everybody loves the sunshine (Joey Altruda remix) - Now-Again records

Nuostabus Roy Ayers koveris. Paprastai nemėgstu kai daro koverius, mash-up'us ar bootleg'us, bet šis tiesiog itin pavykęs. Ir vokalas ir reggae ritmas su jazz improvizacijomis. Viskas labai gerai klausosi nedarbingais vakarais. Kaip suprantu Seu Jorge yra didelis vardas savo tėvynėje, Brazilijoje, tikriausiai ne šiaip sau U2 koncerte scenoje dainavo kartu su Bono (: check www.seujorgealmaz.com
— 2011 Gegužės 24, 21:00

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.