Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 114 svečių
On Top

On Top #14: Boyfriend

Keturiolikto On Top svečias - moombahton / tropical bass muzikos sceną Lietuvoje atstovaujantis Boyfriend. Nors Boyfriend vardas scenoje pasirodė vos prieš metus, po juo besisliapiantis Vytis puikiai pažįstamas Lietuvos reiveriams. Pirmasis Boyfriend išleistas kūrinys buvo Heartbreak - Chavvi (Boyfriend Remix), tuo tarpu ko gero garsiausiai lig šiol nuskambėjo "Baltosios Varnelės" edit'as. Dar vienas lietuviškas vardas, ryžtingai besibraunantis į pasaulines šokių aikšteles.

soundcloud.com/boyfriend

Sidney Samson - Riverside (Dave Nada Moombahton Edit)

Šitas edit'as mane ir įtraukė į Moombahton'o pasaulį. Puikiai perteikta pradinė žanro idėja ir visas "vaibas". Tik pasirodžius originalui "Riverside" - jis taip pat buvo palikęs įspūdį, tačiau ši versija perspjauna originalą be konkurentų.

Zeds Dead - Rude Boy

Neesu dubstep'o žinovas ar per didelis mėgėjas, bet šitas gabalas pritrenkš pirmą kartą išgirdus. Labai stiprus, pradedant beat'u ir baigiant bosu. Taip pat labai patiko kūrinio trukmė - 2:45. Manau, kad šokiams skirtos dainos trukmė ir turėtų būti apie 3 minutes.

Gyptian - Hold You (Major Lazer Remix)

Originalas yra puikus ir romantiškas dancehall'as, o vieni iš man įdomesnių veikėjų Major Lazer jį pavertė tikra bomba. Monotoniškas instrumentalas puikiai dera su vokalu. Labai universalus kūrinys.

Blaqstarr - Go Get My Gun (Carli Remix / Leo Justi Fix)

Šis gabalas buvo mano viso domėjimosi Tropical muzika pradžia. Labai užkabino vokalas ir visa energija. Turbūt dėl to labai dažnai prisimenu šį kūrinį ir jį taip vertinu.

Lol Boys – Blockz

Vieni mėgstamiausių nūdienos prodiuserių Lol Boys laužo ribas tarp žanrų, praeities ir ateities. Blockz yra mėgstamiausias iš jų kūrybos. Jis nebūtų toks geras be savo vaizdo klipo – tai vienas iš smagesnių dalykų šiais metais.
— 2011 Gegužės 09, 08:00

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.