Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 54 svečiai
On Top

On Top #12: Astralas

Dvyliktą On Top dalį surinko Lietuvos drum‘n‘bass scenos veteranas – Astralas. Jam turėtumėme būti dėkingi, o gal keikti, už tai, kad ženkliai prisidėjo prie drum‘n‘bass scenos Lietuvoje iškėlimo iš gilaus underground į dienos šviesą. Kelis kartus išrinktą geriausiu Lietuvos drum‘n‘bass DJ‘umi, Astralas taip pat yra ir didžiausių Lietuvos drum‘n‘bass renginių organizatorius. Jo dėka Lietuvoje lankėsi tokie drum‘n‘bass scenos grandai kaip LTJ Bukem & MC Conrad, Goldie, Fabio, Grooverider, Adam F, Dieselboy & MC Messinian, London Elektricity, Krust & MC Dynamite, Dom & Roland, Bad Company, Paradox, Future Prophecies, Technical Itch, Dylan ir dar daugelis kitų.

Išgirsk Astralą gyvai - balandžio 29 dieną Alytuje, renginyje "Prigauk Ešerį"

www.mixcloud.com/astralas

Hive – Blackout

Didžiausia problema įrašinėjant "Extreme Engineering" miksą yra pirmojo gabalo parinkimas. Jis turi būti ir sąlyginai ramus, ir tuo pat metu užvedantis, ir užduodantis tempą visam miksui. Neesu tikras kiek yra geri gitaros rifai kūrinio pradžioje (gal kiek per daug Pendulum skambesio), tačiau po breakdown‘o prasidedantis kilimas ir užduotas tempas yra idealiausias atvejis seto pradžiai. Ne per daug, ne per mažai.

Gridlok - Hollywood feat. Elhornet (Blokhe4D Remix)

Vienas iš tų atlikėjų, kurie nenuvilia. Tai nėra kūrinys skirtas bibliotekai ar meno galerijai. Tai nėra kūrinys skirtas ramiam gulėjimui prie jūros. Tai yra kūrinys, kai pats kūnas juda, kai tavo rankos pakeltos ore, o didžiausias rūpestis yra besitūsinant neužkliudyti kaimyno.

Spor - Kingdom

Sąlyginai rami pradžia tikrai nenuves į skystų būgnelių liūną. Jau ir pirmieji žodžiai sako apie tai, jog ne apie vaikų darželį eina kalba. Tai greičiau karinis poligonas nei grožio klinika. Visas gražumas pasideda nuo 60-os sekundės ir jis veda tik į šokių aikštelės išsprogdinimą. Vienas iš tų kūrinių, kurį paleidęs tinkamu momentu nurausi stogą visiem. Išbandyta Blietzkriege!

Silent Killer & Breaker - Supremacy Bleeds (Counterstrike Duo Mix)

Tiesiog gera šių dienų kapoklė. Pasakysiu drąsiai, bet manau, jog šio kūrinio autoriai yra tie žmonės, kurie iš Technical Itch, Dylan ir Kryptic Minds perėmė sunkiasvorio drum‘n‘bass lyderių vaidmenį. Dylan tiesiog dingo, Technical Itch tapo per sausas, o Kryptic Minds duetas išvis atsidūrė kitoje scenoje. Gera žinoti tai, jog piktas drum‘n‘bass yra patikimose rankose.

Zardonic - Systems Activated (feat Mumblz)

Zardonic yra sąlyginai naujas veidas scenoje, tačiau tikrai turintis tiek savo skambesį, tiek savo vietą. Galbūt kažkam čia bus per daug “4 ant 4” skambesio, tačiau drum’n’bass niekada nestovėjo vietoje ir tiesiog šiandien jis yra ir toks. Man asmeniškai tai yra vienas geriausių kūrinių užbaigti setui, o šokėjui atiduoti paskutinias jėgas.
— 2011 Balandžio 25, 18:00

Komentarai

 • Aleksandra
  Aleksandra @ 2011 Spalio 20, 02:58

  :))))nu..nu..Kieno smelio dezhe kiechiausia...

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2011 Gegužės 03, 03:02

  JaZzy - kazkaip tu ziuri is savo varpines ir galiu pastebeti kad is jos nelabai toli ir matosi, nes Saulius ir Daumantas patys keli metai atgal susisieke su manim ir paklause ar imanoma Gravity padaryt drum'n'bass renginiu, kurie surinktu virs 500 zmoniu. Pasakiau, kad turint remeja galima.

  Na ir BENDRAI padarem tuos renginius, as uzsiemiau bookingais, jie finansais. Ir nereikia istraukti penkiu zodziu is sakinio, kuris jau ir taip yra istrauktas is kitur. Po tokiu komentaru ir buna taip, kad Astralas pats kalciausias lieka.

  +4  0
 • JaZzy
  JaZzy @ 2011 Gegužės 01, 11:25

  LTJ Bukem & MC Conrad, Goldie, Fabio, Grooverider, Adam F, London Elektricity, Krust & MC Dynamite Lietuvoje pasirode GRAVITY tuometiniu vadovu ir SOBIESKI (kaip remeju) deka.

  Kiek galima dezinformuoti? :-)))

  +2  -2
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Balandžio 26, 05:12

  ką jūs čia kapstot 8 m. senumo istoriją. :) tai tikrai nebeaktualu, juolab kad ore.lt patys ketina atsisakyti dj nominacijos. o djscene geriausių koncepcija buvo iš esmės kitokia.
  kūrinius irgi patikrinau. bet nepirksiu :)

  +5  0
 • spiser
  spiser @ 2011 Balandžio 26, 04:15

  Silent Killer & Breaker - Supremacy Bleeds (Counterstrike Duo Mix)
  nors is nepatinka man tokia kelbasa :) bet sitas geras

  +1  0
 • ST
  ST @ 2011 Balandžio 26, 03:54

  Neturėtų būti labai daug tų balsavusiųjų :)
  Tiek dnb, tiek kitos nominacijos sulaukė labai daug dėmesio (kaikurios net tūkstančiais) iš tų pačių IP adresų.
  Bet dabar jau nesvarbu, kas išrinktas. Ne veltui sakoma, kas buvo - pražuvo.
  Va dėl Silent Killerio ir Breaker džiugu :)

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2011 Balandžio 26, 02:10

  na cia jau balsavusiuju reiktu klaust ;]

  0  0
 • Roadsman
  Roadsman @ 2011 Balandžio 26, 01:55

  Tai taip tada ir nesupratau, jei pirmoji kandidatūra atiteko už Techitch'o neatvažiavimą, kodėl antroji atsirado.

  Gal visdėlto nubaudė ne dėl technical itcho, echh kas dabar po tiek laiko išsiaiškins :D

  0  -2
 • astralas
  astralas @ 2011 Balandžio 26, 01:43

  uz > Taip pat nusivilta: britų d’n’b žvaigždės Technical Itch neatvykimas į renginį “Metro”,

  tik tu turbut pamirsai arba nespejai pamineti kad tais paciais metais zmones nors ir nubaude, bet > Metų renginys: Kiti kandidatai: “Metro” @ Intro

  0  0
 • Roadsman
  Roadsman @ 2011 Balandžio 26, 12:26

  Nieks irgi nemato paprašė, aš gyvenau ne Lietuvoj būtent tuo metu, tai tų aktualijų nežinojau.

  Tais pat metais dar buvai nominuotas:

  Metų nevykėlis: Rolandas Paksas
  Kiti kandidatai: Astralas...

  Norėjau paklausti, Už ką tave taip liaudis nubaudė?

  +2  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.