Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 37 svečiai
On Top

On Top #1: Antanas Gustaitis

Metų pradžioje paleidę ketvirtąją Djscene.lt versiją žadėjom, kad tuo viskas nesibaigs. Ir stengiamės nemeluoti – naujo mėnesio progą atidarom naują rubriką „On Top“. Kartą per savaitę Lietuvos didžėjai čia pristatys savo grojamiausius, klausomiausius, mylimiausius ir visokius kitokius albumų, plokštelių ar tiesiog kūrinių topus.

Pirmasis rubrikos svečias – kaunietis Anatanas Gustaitis su savo, kaip sakė pats, „šio vakaro TOP 5“. Vasario 4 d. šiuos ir kitus kūrinius galėsite išgirsti „Havana Social Club“, kur „MiestoMuzika.lt“ gimtadienyje su keliolika kolegų vinilus suks ir Antanas.

Ateinančių savaičių „On Top“ vardus esame numatę – tai diskotekose dažniau ar rečiau girdimi bei kitaip aktyvūs didžėjai. Visų gerų juk tikrai nepažįstam, tad jei labai nori čia papulti ir niekaip nesulauki mūsų kvietimo, rašyk laišką Arbūzui.

Moodymann – Freaki Mutha F cker – KDJ

Rimtai besidomintiems muzika Mūdžio pristatinėti nereikia – vienas iš trijų Detroito hauso grandų, legenda ir įkvėpimo šaltinis daugeliui. Šitas kūrinys jau buvo išleistas dar 2008 m. gruodį pasirodžiusiame ir momentaliai išgraibstytame EP “Det.riot 67”, o po daugiau nei dvejų metų štai pasirodė ir atskiras singlas, kurį pavyko nusipirkti.

Šią dainą reikia perklausyti mažiausiai kelis kartus, kad ji bent kiek pradėtų patikti. Bet po dešimto karto be jos gyvo boso motyvo jau nebegali tverti nė dienos. Ploštelėje dar yra nerealiai geras didžiojo Juan Atkins remiksas, bet mano ausims originalas vistiek nepralenkiamas... Mūdis – genijus!

Audio Soul Project – My Bluff – Fresh Meat Records

Iš visai nesenai pasirodžiusio Audio Soul Project albumo. Nepaprastai šiltas, jaukus ir švelnus gabalas, ypač gerai skambantis iš vinilo. O kur dar prie plokštelės buvęs komiksų tomelis, pasakojantis kūrinius įkvėpusias sexy istorijas...

Cuthead – The Sinner – Uncanny Valley

Dresdenas – tai naujasis Detroitas: jau antrą plokštelę išleidusios debiutantės vokietukų įrašų kompanijos Uncanny Valley repertuaro tikriausiai nesigėdytų ne vienas tikrojo Detroito veikėjas... O nuo tokių iki kaulų smegenų detroitiškų gabalų kaip The Sinner, anot kylančios Eleflight Records žvaigždės Dariaus Vaiko, gali ir priklausomybė išsivystyti.

Unknown Artist – Most Of This Moment (Isolee Remix) – White Label

Kai pirkau šitą plokštelę, ji buvo tikras undergroundas – jokios etiketės, tik ranka ant plokštelės užštampuotas užrašas “Isolee remixes” ir kažkodėl du mieli stirniukai. Dabar jau tapo aišku, jog “Most Of This Moment” – tai naujas Manuel Tur kūrinys, ką tik išleistas Freerange. Ta pati Freerange, atrodo, tuoj skaitmeniniu formatu išleis ir šituos Isolee remiksus, bet vinilas tebeliks tik šis – undergroundinis. Kaip beje ir pats kūrinys – su Isolee “keistumo” signatūra, grubokai, murzinai prodiusuotas, bet tuo pačiu metu ir “instantly” patrauklus, kabinantis – tikriausiai puikaus vokalo ir neginčijamo prodiuserio talento dėka.

Holy Ghost – Say My Name (The Revenge Instrumental) – DFA

Jau senokai mano krepšyje gyvenanti, bet niekaip iš ten neišsikraustanti plokštelė. Man atrodo Revenge ne tik pardavė velniui sielą, bet ir vėliau atsiėmė ją su palūkanomis – už autografą arba dar kartą paleistą gabalą. Labai gali būti, kad būtent už šitą gabalą, nes jis savo “irresistible” grūvu į šokių aikštelę ištrauks ne tik dailutes paneles, bet ir skeptiškus jų bachūriukus. O kur dar vokalinė versija kitoj plokštelės pusėj...
— 2011 Sausio 31, 22:00

Komentarai

 • gandubas
  gandubas @ 2011 Vasario 02, 03:00

  gera rubrika, gera. aš kaip tik radijai šį tą panašaus norėjau siūlyti, tik suprasdamas, kad pats ko gero nesugebėsiu išpildyti, tai laikiau sau :)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Vasario 02, 01:48

  ačiū, nieko nežinojau apie ją

  0  0
 • asdasdsadsadsada
  asdasdsadsadsada @ 2011 Vasario 02, 01:19

  www.junodownload.com
  taip ir digital;]

  0  0
 • Trzv
  Trzv @ 2011 Vasario 02, 12:31

  Shiaip DJscene chebrai rekomenduochiau naudotis Juno Records affiliate programa. But bent keliom kapeikom daugiau i DJ scene biudzhete. Ir butent shi skiltis kaip tik ir yra ideali tam.

  www.juno.co.uk

  +1  0
 • SPC
  SPC @ 2011 Vasario 01, 05:59

  Kuo daugiau cia visokiausios ir skirtingos muzikos bus is visu zanru, stiliu, postiliu, DJ ir tt, tuo geriau cia bus :) Big up!

  +2  0
 • asdasdsadsadsada
  asdasdsadsadsada @ 2011 Vasario 01, 12:32

  nepatiko siek tiek pats aprasymas , labai jau sausas kazkoks pasirode, bet pati rubrika tai tikrai idomi;]

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Vasario 01, 10:56

  ne

  +1  0
 • Matikas
  Matikas @ 2011 Vasario 01, 10:52

  Galbut ko bijau labiausiai, tai cia, jog publikuojama bus 90 proc. house, techno grojanciu diskzhokeju topai. :)

  +1  -2
 • randomBoy
  randomBoy @ 2011 Vasario 01, 10:17

  Super rubrikėlė. Laukiam tęsinio...

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2011 Vasario 01, 08:19

  na smagu visai:)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.