Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 183 svečiai
Naujienos

Itališkas karštis lietuviškos vasaros vidury - jau šį ketvirtadienį

Šį ketvirtadienį, liepos 23 dieną, „LRT Opus“ terasoje, įsikūrusioje menų fabriko „Loftas“ kieme Vilniuje, savo pasirodymą surengs viena įdomiausių šių dienų italų grupių „JoyCut“.


„Pažadu, „JoyCut“ nustebins muzikos mylėtojus. Mačiau juos gyvai Taline ir, galiu pasakyti, kad pasirodymo pabaigoje likau, švelniai tariant, pritrenktas - tai gyvenimo muzika“, - sako muzikantas Victoras Diavara.


Grupės magija gimsta iš dviejų būgnų komplektų ir begalės elektroninės muzikos prietaisų scenoje.


Liepą pradėjo su muzikos žvaigždėmis „The Chemical Brothers“


Garsusis britų elektroninės muzikos duetas „The Chemical Brothers“ šį italų trio pasirinko apšildyti savo šou Italijoje.


„Visiems „The Chemical Brothers“ gerbėjams tai jau yra stiprus argumentas, kodėl „JoyCut“ yra verti kelių valandų dėmesio šį ketvirtadienį Vilniuje“, - sako V. Diavara.


Joycut - Wireless (LIVE)

www.youtube.com


Neliko nepastebėti „Tallin Music Week“


Ekspresyvieji italai šiemet dalyvavo viename didžiausių muzikos industrijos renginių Baltijos šalyse - „Tallin Music Week“. Taline grupė sužavėjo muzikos profesionalus ir savo pasirodymo kokybe gerokai lenkė kitus muzikos savaitės dalyvius.


Įtraukianti vyrukų energija, netikėtas grupės sąstatas su dviem būgnininkais, galybė elektroninės muzikos prietaisų, įdomi ateities muzika papirko ir V. Diavarą bei paskatino jį „JoyCut“ pasikviesti į Lietuvą.


Kaip italai įsivaizduoja niekada nematytą Lietuvą


„Tallin Music Week“ metu „Loftas“ uždavė kelis klausimus žaviajam „JoyCut“ nariui Pasco. Paklaustas, kaip atlikėjas įsivaizduoja Lietuvą, Pasco atsakė: „Esame daug girdėję apie Lietuvą. Pirmiausia pagalvočiau apie jūrą ir smėlį, miškus ir žalią spalvą“.


Savo socialino tinklo „Facebook“ paskyroje „JoyCut“ dalinosi mintimis apie kelionę į Lietuvą: „Keliavimas - tai gyvenimo metafora. Kai žmogus turi galimybę pasidalinti savo suvokimu su kita kultūra, tai, kas sugrįžta yra neįkainojama. Lietuva, mes atvykstam!“


Bandė užkariauti Šiaurės Ameriką


Šis italų trio pernai buvo surengęs turą Šiaurės Amerikoje. Čia grupė buvo pasitikta audringai, o džiūgaujantys atgarsiai apie grupės pasirodymus buvo girdėti už Atlanto.


Būtent šio turo metu „JoyCut“ pirmą kartą išgirdo savo kūrinį per radiją: „Važiavome per dykumą, kai gerai žinomos radijo stoties „KCRW“ vedėjas Nicas Harcourtas eteryje mus pristatė pasauliui. Nepamirštama. Religinė tyla - tai buvo pasididžiavimo ir pasitenkinimo akimirka“.


„JoyCut“ pasirodys industriniame menų fabriko „Loftas“ kieme jau šį ketvirtadienį, o penktadienį keliaus į „Ryšių kiemelį“ Kaune. Vilniuje į šį koncertą bus galima patekti susimokėjus simbolinį kultūrinį mokestį.

Arbuzas, 2015-07-22

Komentarai

  • gerdunka222
    gerdunka222 @ 2019 Rugsėjo 19, 10:44

    Oi ta Italija,, Buvau šiemet Milane prie ežero, gyvenom ant kalno, kol už užlipdavom karštą dieną, prakaitai žliaugdavo. Tad Itališka vasara tikrai super karšta. Tėtis dirba tolimųjų reistų vairuotoju, krovinių pervežimas iš Italijos nesunkus, kai fūroj kondicionierius yra, bet vis tiek praleisti laiko reikia, tai tas karštis vargina.. Norėčiau į festivalį papulti, būtų nesvarbus nei karštis, niekas.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.