Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 81 svečias
Naujienos

Išlipk iš rėmų su „Yaga Gathering“

Festivalis „Yaga Gathering“ šiemet vyks liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis. Nuostabios gamtos prieglobstyje, prie Spenglos ežero, įsikursiantis „Yaga” miestas keturioms paroms atvers savo vartus skirtingoms pasaulėžiūroms, netradiciniam mąstymui ir kūrybinei saviraiškai.

Šių metų festivalio tema – žiedas, simbolizuojantis apskritimą, begalybės tėkmę, niekada nesibaigiantį kitimą vienybėje ir pilnatvėje, o „Yaga“ – tai aukojimas, viską judinanti jėga, seno ir nereikalingo atsikratymas dėl naujo ir vertingo.

Muzikinė įvairovė

Festivalyje tradiciškai veiks dvi muzikinės scenos, o muzikiniame meniu – gyvos muzikos grupės bei rinktiniai reggae, dub ir elektroninės muzikos didžėjai. Kol pagrindinėje scenoje dienomis gros gyvos grupės, o naktimis šėls elektroninės muzikos mylėtojai, ramybės scenoje skambės meditaciniai ir atpalaiduojantys garsai.

Šiemet tarp gausybės atlikėjų festivalyje pasirodys ir tarptautinis muzikos projektas „Juno reactor“. Projekto lyderis Ben Watkins jau apsilankė Lietuvoje sausio mėnesį vykusiame „Yaga-Ball“ maskarade ir šį kartą grįžta ne vienas, o su visu savo projektu. Taip pat „Yaga“ scenoje pasirodys psichodelinio folk atlikėjai „Atlantida project“ iš Rusijos, didžeridu trio „Onogana“ iš Izraelio ir daugelis kitų.

Prasideda „Yaga“ konkursas

Gera žinia ištikimiausiems „Yaga“ draugams. Jau visai netrukus festivalio facebook paskyroje prasidės balsavimas ir geriausio žiemos maskarado „Yaga-Ball“ kostiumo rinkimai. Net 13 išradingiausių žiemos šventės dalyvių bus apdovanoti vertingais prizais, tarp kurių – bilietai į festivalį „Yaga Gathering“ bei lėktuvo bilietai į Gruziją.

Taip pat visiems laimėtojams atiteks „Juno Reactor“ albumas „The Golden Sun of the Great East“ su grupės lyderio Ben Watkins autografu, firminiai „Yaga“ marškinėliai ir nemokamas įėjimas į kitų metų „Yaga-Ball“ maskaradą.

Senos tradicijos ir naujos idėjos

„Yaga Gathering“ – tai ir menų festivalis. Tad muzikos garsų apsuptyje pasinerti į „Yaga“ kosmosą padės psichodelinės dekoracijos ir vaizdo instaliacijos. Tačiau tai dar ne viskas, festivalyje veiks galerija po atviru dangumi, tad akis paganyti tikrai bus kur.

Kaip jau įprasta – festivalyje veiks sveikatingumo erdvė, pakviesianti į jogos, meditacijos užsiėmimus. O amatų dirbtuvėse kiekvienas galės išmokti kažko naujo.

Praėjusiais metais „Yaga Gathering“ pirmą kartą pristatė cirko sceną, tad ir šiemet dienomis šėlti kvies naujojo cirko artistai bei entuziastai. Idėjų erdvėje vyksiantys seminarai pramankštins kiekvieno protą ir suteiks praktiškų žinių.

Atmosfera pilna meilės, džiaugsmo, pagarbos, žinių ir meno suteiks galimybę išlipti iš rėmų ir įsilieti į „Yagos Žiedą“. Tad visi keliautojai ir miesto gyventojai, jogai ir vakarėlių liūtai, menininkai ir verslininkai ruoškite kuprines, palapines ir gerą nuotaiką. Atvažiuokite į „Yagą Gathering“ ir turėsite ką papasakoti savo anūkams!

Išankstinius bilietus jau galima įsigyti festivalio internetinėje svetainėje.


Daugiau informacijos:
www.yaga.lt

www.facebook.com

www.youtube.com

Arbuzas, 2015-05-13

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.