Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 100 svečių
Naujienos

Didžėjų konkurso finalistai klube „Exit Vilnius“ gros su garsiuoju Otto Knows

Šiandien paaiškėjo penki Baltijos šalių didžėjai, kurie toliau sieks pergalės tarptautiniame didžėjų konkurse „burn Residency“. Pirmojo etapo nugalėtojų penketukas gegužės 22 dieną pasirodys klubo „Exit Vilnius“ scenoje kartu su Švedijos EDM muzikos žvaigžde Otto Knows.

Dalyvavo daugiau nei 200 didžėjų

Dėl kelialapio į Ibisoje įvyksiantį „burn Residency“ finalą ir stovyklą varžysis:

Emma (LT)
Ivo Naries (EE)
Maentrao (LT)
Samanta (LT)
Xypo (LV)

Geriausias Baltijos šalių didžėjų penketas buvo atrinktas įvertinus jų miksus, pateiktus konkursui. Konkurse iš viso dalyvavo virš 200 Lietuvos, Latvijos ir Estijos didžėjų..

Šiandien jau aiškūs pirmąjį konkurso etapą įveikusių didžėjų penketukai iš Kroatijos, Slovėnijos, Čekijos, Slovakijos, Bosnijos, Rumunijos ir Lenkijos.

Tolimesnė užduotis laimėtojams – pateikti šokių muzikos miksus radijo stočiai „Ibiza Sonica“. Gegužės 30 dieną, Radijo eteryje skambėsiančius miksus įvertins ir nugalėtojus išrinks konkurso komisija.

Otto Knows sugrįžimas

Kartu su „burn Residency“ konkurso dalyviais į „Exit Vilnius“ sceną kopsiantis Švedijos didžėjus ir prodiuseris Otto Knows – dabar dar sėkmingesnis atlikėjas nei pernai, kuomet lankėsi Trakų pilies klubinėje fiestoje „Stebuklas“.

EDM superžvaigždė, kurią į populiarumo padanges iškėlė megahitas „Million Voices“, nesėdi sudėjusi rankų. Atlikėjas, bendradarbiaujantis su ne mažiau garsiais švedais Sebastian Ingrosso, Axwell ir Avicii, Vilniuje pristatys naujausią savo kūrinį „Next to Me“.

„Ką tik „Coachella“ festivalyje pasirodęs Otto Knows – didžiausia ir brangiausia EDM muzikos žvaigždė, kurią šiemet pakvietėme groti klube“, – sako klubo „Exit Vilnius“ programos vadovas Ignas Vanagas.

Tarp garsiojo švedo klubui pateiktų reikalavimų – jokių didžėjaus pristatymų per mikrofoną. Didžėjus, taip pat nepageidaujantis šokėjų ant scenos, viešnagės Vilniuje metu apsistos „Stiklių“ viešbutyje.

Video: Otto Knows „Million Voices“
youtu.be

Arbuzas, 2015-04-29

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.