Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 79 svečiai
Naujienos

Tarptautinio didžėjų konkurso dalyvius suburs klubas „Exit“

Šeštadienį klubo „Exit“ scenoje susitiks septyni Lietuvos, Latvijos ir Estijos didžėjai, kuriems teko galimybė dalyvauti tarptautinio didžėjų konkurso „burn Residency“ finalinėse kovose Ibisoje. Savo patirtimi ir šokių muzika dalinsis lietuviai Kastis Torrau, Donatello, Arnas D, DJ Driule XL, DJ Perfuro, latvis Uppfade ir estas Savo.


„Norime padrąsinti visus jaunus didžėjus, kuriems trūksta ryžto dalyvauti konkurse. Šeštadienį laukia proga gyvai pabendrauti su atlikėjais, kuriems jau nusišypsojo laimė varžytis konkurso finaluose“, - sakė Donatello, kartu su Kasčiu Torrau ir Arnu D laimėjęs ateities prodiuserio konkursą.


Trijulei bilietą į Ibisą ir įtakingų prodiuserių pamokas uždirbo 2011 metais geriausiu pripažintas Sasha kūrinio „Cut Me Down“ remiksas, skaičiuojantis jau virš 3 mln. peržiūrų „Youtube“ portale.


„Dalyvauti verta vien dėl galimybės pačiam pačiupinėti klubinės kultūros pulsą. Kelionė į finalą Ibisoje garantuoja didžiausių šokių muzikos autoritetų dėmesį ir pamokas, įspūdingą vizitą į klubinius užkulisius, galimybę pačiam pajusti, paliesti, sužinoti“, - pasakojo Donatello.


Šiemet „burn Residency“ didžėjų konkursas siūlo tapti DJ Superžvaigžde ir laimėti 100 tūkstančių eurų vertės kontraktą.


Šiuo metu vyksta pirmoji konkurso pakopa – didžėjams reikia pateikti 15-20 minučių trukmės šokių muzikos mikso įrašą.


Penkių geriausių miksų autoriai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos susikaus finale, o laimėtojas užsitikrins bilietą į Ibisą. Čia, „burn Residency“ stovykloje, laukia paskaitos ir užduotys, kurias formuluos Carl Cox, Pete Tong, Maceo Plex, Solomun ir kiti garsūs mokytojai.


Video: 2014 metų konkurso finalas Ibizoje

youtu.be

breezo, 2015-02-20

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.