Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 99 svečiai
Naujienos

PRAMOGAUK TV KELIONĖS MUZIKA KINAS VASARA ​Elektroninės muzikos kūrėjai „Black Water“ pristatė naują albumą ir klipą Skaitykite daugiau: ​Elektroninės muzikos kūrėjai „Black Water“ pristatė naują albumą ir klipą | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/4

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ 2015-uosius sutiko itin džiugiomis naujienomis – metų pradžioje vilniečiai pristatė naują mini albumą (EP) „Let’s Pretend“ ir vaizdo klipą „Never Of“.
„Black Water“ vardas elektroninės muzikos gerbėjams naujas tik iš pirmo žvilgsnio. Tai šviežias smarkiai ūgtelėjusio ir subrendusio kolektyvo „Ele 7“ alter ego. Kadaise startavę septyniese ir elektroninę muziką gardinę vokalu ir gyvais instrumentais (gitaromis ir mušamaisiais), šiandien jie du – Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka.
2007 m. debiutavę elektroninės muzikos festivalyje „Sūpynės“, vaikinai spėjo pašokdinti daugelį didžiausių Lietuvos miestų klubų, o 2011 m. išleido debiutinį albumą „Open Air“, į kurį sugulė ankstyvieji kolektyvo darbai – 15 kūrinių be pavadinimų: nuo šokių aikštelėms dedikuotos elektronikos iki intriguojančiai neatpažįstamo ambiento.
Šių metų pirmąją dieną pasirodžiusį naują „Black Water“ mini albumą (jį išleido leidybinė įrašų kompanija „Partyzanai“) šiuo metu galima įsigyti muzikos platformose „Bandcamp“, „Beatport“, „Amazon“ ir kitose.
Klampūs ir vaizduotę jaudinančiai dirginantys kūriniai, kuriems įtaką darė „Kompakt“ leidykla, Jurge Paape, Tim Paris ir Tiga muzika, nukelia į negirdėtą šokių aikštelę, kurioje maišosi elektronika, minimal, techno ir house skambesiai taip, kaip jie suskamba tik juodu vandeniu srūvančiose „Black Water“ kūrėjų galvose.
Vos pasirodžius naujajam albumui, vilniečiai pristatė ir naują vaizdo klipą kūriniui „Never Of“. Jį duetui sukūrė iliustratorius ir grafikos dizaineris Martynas Pavilonis. Klipą galima peržiūrėti: www.youtube.com .
„Black Water“ jau dėlioja būsimų pasirodymų grafiką ne tik Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kaimyninėse Baltijos šalyse. Sausio 17 d., šeštadienį, duetas pasirodys Šiuolaikinio meno centro kavinėje (CAC Cafe), Vokiečių g. 2, Vilnius. Jau tradicija tapusioje vakarėlių serijoje „Spąstai“ „Black Water“ pristatys naująjį albumą ir klipą.


Skaitykite daugiau: Elektroninės muzikos kūrėjai „Black Water“ pristatė naują albumą ir klipą | Alfa.lt www.alfa.lt

ELe 7 pagal www.alfa.lt, 2015-01-15
    Žymės:

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.