Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 78 svečiai
Naujienos

DJ XY atstovaus Baltijos šalis burn Residency konkurse Ibizoje

Burn Residency 2014 konkursas jau įsibėgėjo! Vietiniai mix-off renginiai baigėsi ir pagaliau mes turime nugalėtoją, atstovausiantį Baltijos šalis Ibizoje. DJ XY buvo neprilygstamas ir jam pavyko įtikinti teisėjus bei publiką savo neįtikėtinais įgūdžiais prie DJ pulto!

DJ XY jau vienu žingsniu arčiau išsvajotosios superžvaigždės karjeros ir dabar jam teks varžytis su visų kitų šalių finalistais burn Residency stovykloje Ibizoje, kur dalyviams padės ruoštis legendiniai DJ’ai Pete Tong ir Carl Cox. Pasibaigus vasarai Ibizoje, absoliutus nugalėtojas gaus vos kartą gyvenime pasitaikančią galimybę pakelti savo karjerą į kitą lygį, tapdamas DJ Superžvaigžde per 100.000 eurų DJ įgūdžių vystymo programą.
Teisėjai liko priblokšti visų dalyvių pasirodymų tokiame aukštame lygmenyje. Buvo vienas malonumas klausytis finalistų, tačiau taip pat labai sunku išrinkti vieną nugalėtoją. burn Residency norėtų padėkoti visiems dalyvavusiems DJ’ams, teisėjams bei publikai už neužmirštamą vakarą, kurio metu buvo dar kartą įrodyta, koks yra aukštas elektroninės muzikos lygis Baltijos šalyse.

Sekite burn Residency Facebook’e ir palaikykite DJ XY kelyje į aukštumas!

breezo, 2014-04-28

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.