Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 112 svečių
Naujienos

„Hooked On“ vakarėlyje – Berlyno techno meistras Ray Kajioka

Šį penktadienį Vilniuje, klube „Gluck“ vyks dar vienas judėjimo „Hooked On“ vakarėlis, kuriame svečiuosis Berlyno techno muzikos pažiba, leidybinių kompanijų „Cocoon“ ir „Kanzleramt“ atstovas Ray Kajioka. Pagrindinį svečią iš Berlyno pasitiks geriausias jo bičiulius Lietuvoje - Moon Disco, kuris anksčiau jau yra spėjęs apsikeisti su šiuo atlikėju remiksais. Žinoma, vakarėlyje neapsieisime ir be "Hooked On” vadų Lorano Vaitkaus ir Hallucin.
Po to, kai techno muzikos “tėvukas” Sven Vath pastebėjo berlynietį Ray Kajioka ir priglaudė po leidybinės kompanijos “Cocoon” sparneliu, jį prisivilioti į Lietuvą tapo žymiai sudėtingiau. Tačiau anksčiau užmegzti ryšiai ir faktas, kad Lietuva jam labai patinka, atvėrė galimybes Ray Kajioka dar kartą išvysti Vilniuje. “Kanzleramt” leidybinės kompanijos pažiba ir geras Heiko Laux bičiulis techno muziką kuria, gyvai atlieka ir didžėjauja jau beveik 20 metų. Nieko nuostabaus, kad jo karjera įgauna naują pagreitį, nes tokia patirtis garantuoja tik aukščiausios klasės techno muziką.
Gimęs ir užaugęs mažame Vokietijos miestelyje, Ray nuo mažens buvo apsuptas muzikos. Jo mama tokį vardą pasirinko neatsitiktinai, o būtent garsaus džiazo muzikanto Ray Charles garbei. Muzika buvo tarsi užkoduota jo genuose. Nenuostabu, kad vos tik pamatęs kur pianiną, Ray Kajioka niekaip negalėdavo nuo jo atsitraukti. Bėgant metams ir nemažėjant susidomėjimui muzika, Ray įsigijo pirmuosius savo sintezatorius. Taip 1995-tais metais prasidėjo jo, kaip elektroninės muzikos kūrėjo, karjera. Šiandien Ray Kajioka žinomas visame pasaulyje dėl savo modernaus techno skambesio, persipynusio su Detroito elektroninės muzikos garsais. Žmonės tai vadina tipiniu Ray skambesiu, kuris atpažįstamas nuo Japonijos iki Rusijos, nuo Olandijos iki Lietuvos.
Daugiau:
Renginys facebook’e
Apie RAY KAJIOKA:
Apie “Hooked On”
RAY KAJIOKA kūryba:

Arbuzas, 2014-03-14

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.