Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 105 svečiai
Naujienos

"Soundboys" metų pradžiai pristato: Goth-Trad live

Pirmą kartą Lietuvoje dubstep meistroiš Japonijos Goth-Trad gyvą pasirodymą išvysime "Soundboys" organizuojamame pirmame šių metų vakarėlių, kuris vyks menų fabrike "Loftas", vasario 22-ąją.

Unikalia kūryba pasižymintis prodiuseris savo karjerą pradėjo 1998-aismetais. Viskas išsivystę iš japonų elektroninės muzikos virto tuo, kad paskutiniuosius keletą metų šis atlikėjas yra vienas labiausiai žavinčių savo kartosatstovų.2001- 2004metų bėgyje Goth-Trad užsitarnavo Tokijo undergroundo vardą. Pirmojo albumo išleidimu prasidėjo pirmieji turai po Europą, kurie padėjo atlikėjo vardui išplisti pasaulyje.Improvizacinio stiliaus bruožais perteiktas antrasis albumas "The Inverted Perspective" išleistas 2005-ais metais pastumėjo atlikėją į naujo stiliaus išradimą - "Mad Rave". Goth-Trad'ui tai- :"rafinuoti ir muzikaliai distiliuotai garsai, kurių susiformavimą lėmė įdirbis". Tai - unikalus stilius, pastumėjęs dienos šviesą išvysti trečiajį albumą "Back To Chill".

"Visur kur buvo Goth-Trad, publika norėjo daugiau". Norėjo dar vieno pasinėrimo į neįprastą šokių muziką. Goth-Trad gali pasigirti neįprastu faktu! Jis sukūrė dubstep muziką robotams,tad pirmasis pasirodymas, šėlstant robotui pagal dubstep - Goth-Trad nuopelnas.2006-ieji - dubstep atradimo ir grimzdimo link to metas. Tam įtakos turėjo Uk įtraukimas į turus, kur dalyvaujant "Resonance FM" radijos stotyje, Got- Trad susitiko dubstep pionierių Mala iš Digital Mystikz. Šio susitikimo dėka dubstep susidomėjimas didėjo, kol tokie vardai kaip The Bug, Kode 9, Blackdown, Juju ir Skream patys pradėjo domėtis japono kūryba.

Kartu augdamas su savo muzika jis buvo pradėtas vadinti - "one-man army" . Gyvi atlikėjo pasirodymai - eklektiškas įvairumas, susilaukiantis ypatingų minios reakcijų. Besistengdamas savo muzika dalintis kuo plačiau, šį kartą jis bus atviras mums!

Fatkidonfire taip pat nepraleis progos išgirsti Goth- Trad live pasirodymo Lietuvoje, suusipažinti su "Soundboys" komanda bei įvertinti jų renginio kokybės.
www.facebook.com
Fatkidonfire gerai žinomas Uk bass scenos apžvalgininkas, kuris keli metai iš eilės laimi "Dubstepforum" geriausio website/blog nominacijoje!
Fatkidonfire apie "Soundboys":
www.fatkidonfire.com

GOTH-TRAD liveeksperimentavimai menų frabrike "Loftas", vasario 22-ąją!

Daugiau informacijos: Facebook Event

Arbuzas, 2014-01-10

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.