Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 101 svečias
Naujienos

„M-1 NIGHT OUT“ renginyje „Grammy“ nominuotas Duke Dumont

Jei vasario 8 d. pasigesi savo merginos, draugų ar artimųjų – ieškok jų didžiausiame radijo stoties M-1 šokių muzikos renginyje, Teatro arenoje!

Populiariausia Lietuvos radijo stotis M-1 pradeda šviežią ir galingą renginių ciklą pavadinimu „M-1 Night Out “, kurį nuolat lydės sausakimšos arenos ir aukščiausio pilotažo užsienio bei Lietuvos atlikėjai. O pirmosios šokių muzikos nakties krikštatėvis, svečias iš Jungtinės Karalystės, minias žmonių sutraukiantis ir eiles prie klubų bei festivalių formuojantis – Duke Dumont!

Duke Dumont – šiuo metu vienas iš geidžiamiausių festivalių bei klubų atlikėjų. Pasauliniu muzikos hitu tapęs kūrinys „Need U 100%“, apkeliavęs radijo stočių top’us ir pilnutėles šokių aikšteles, padėjo Duke Dumont užkilti į Dj'ų ir prodiuserių šlovės olimpą. Šis prodiuserio darbas yra nominuotas „Grammy Awards 2014“ apdovanojimui, kaip geriausias 2013 metų šokių muzikos kūrinys. Duke Dumont prodiusavo tokius atlikėjus kaip Beyonce, Lily Allen, Bat For Lashes. Taip pat jo muzika dalinasi ir palaiko Tiesto, Avicii, Annie Mac, Erol Alkan, Diplo ir daugelis kitų gerai žinomų artistų iš viso pasaulio.
Vienai nakčiai žvėriškai nutrūkti padės gausi talentingų ir gerai žinomų lietuvaičių kompanija. Gyvai pasirodys Electronic I, Virus J su Kristina, The Sneekers su Justinu Jaručiu, Flaxen Beats. O muzikos rinkinius skirtus šokiams iki paryčių ruoš Rembo, Dapa Deep ir Will Star.
Išankstinius pigesnius bilietus į „M-1 Night Out “ kartu su Duke Dumont jau galima įsigyti visose TICKETPRO.LT kasose ir internete. Pirmi bilietai kainuos vos nuo 33 Lt. Šia kaina bilietų kiekis ribotas, artėjant renginiui bilietai brangs. Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėse www.m-1.fm, www.ticketpro.lt ir renginio „Facebook" profilyje goo.gl.
Klipai:
www.youtube.com
www.youtube.com

breezo, 2014-01-07

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.