Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 77 svečiai
Naujienos

Naujieji ant Baltojo tilto - naujo skyriaus pradžia

Sostinės širdyje jau antrus metus išskirtiniais renginiais džiuginantis naktinis klubas “Gluck” Naujuosius kviečia sutikti ant Baltojo tilto, o fejerverkams nurimus - leistis į pabaigos neturintį “New Years BlackOut (2by2)” vakarėlį.

Jau tradicija tapsiantis Naujųjų sutikimas po Baltuoju tiltu šiemet nudžiugins įspūdingu skaičiumi didžėjų. Nuo vidurnakčio iki pat aušros ant scenos pasirodys net šešios poros: Rygos vakarėlių siela Ksenia Kamikaza sujungs jėgas su visiems puikiai žinomu lietuviu Moon Disco, Anna Hanna išvysime kartu su Pupa, Samanta pultu dalinsis su Thing, dar viena viešnia iš Latvijos - Lady Krii - stos kartu su Janglist Bwoy, paryčiais žavioji Ju Ragganaut vibracijas kurs su Tafari, o iki paskutiniųjų su jumis šoks DJane JAHSTINA ir daugumos “Gluck” vakarėlių kaltininkas DOCTAH JAHNGLE.

Arklio metus pasitiksime nuo lubų varvančiu prakaitu ir su rūbais išsiskyrusiomis merginomis. Naktį praleisime ne tik kokybiškos šokių muzikos, bet ir iki ryto švenčiančių žmonių apsuptyje. Jeigu iki šiol dar neturėjote progos nusileisti po Baltuoju tiltu, dabar tai padaryti -- pats metas!

Juk niekas nepamena naktų, kai puikiai išsimiegojo, tad naują skyrių pradėkime kartu sukurdami istoriją, kurią pasakosime dar ir savo anūkamsDaugiau informacijos: Facebook Event

Arbuzas, 2013-12-30

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.