Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 54 svečiai
Naujienos

Klubinio himno autorius Omid 16B Naujuosius metus sutiks Kauno „Gargare“

„Naujakas“ Kauno „Gargare“ – su klubine legenda Omid16B

Su geriausiais draugais, trankiai ir sėkmingai. Kad kiti metai būtų dar smagesni. Tokį „Naujaką“ jau trečiąkart iš eilės organizuoja kultūrinė Kauno erdvė „Gargaras“. Paskutines 2013-ųjų akimirkas čia šiemet palydės vieni populiariausių Lietuvos didžėjų bei ypatingas svečias iš Londono – Omid 16B.

Turbūt nėra šalyje šokių muzikos mėgėjo, kuris nežinotų pajėgiausio didžėjų tandemo – Kasčio Torrau ir Donatello. Jau keliolika metų vienas kitą ir vakarėliuose, ir kūryboje palaikantis duetas visai neseniai pristatė miksuotą kompaktinį diską „Report 2013“, į kurį surinko geriausius šiemet studijoje gimusius savo kūrinius ar remiksus. „Ataskaitą“ jau pristatę Londone ir Dubline didžėjai žada su dovanomis apkeliauti ir beveik visą Lietuvą.

Ne vienerius metus stropiai besiruošusi DJ karjerai Emma šiandien yra viena iš nedaugelio Lietuvoje šia veikla užsiimančių merginų ir nuolat kartu su kolegomis pasirodo karščiausiuose naktiniuose taškuose. Kad jai puikiai sekasi, įrodo ir tai, kad Emma ne tik groja klubuose, bet ir penktadienių vakarais veda populiarumo nestokojančią šokių muzikai skirtą laidą radijo eteryje.

Metams baigiantis daug progų švęsti turi ir „Radistų“ kompanijos narys Jovani. Jo šokių muzikos naujienoms skirta radijo laida „Jovani @ Club“, kiekvieną šeštadienį sulaukianti daugybės klausytojų, ką tik šventė 6-ąjį gimtadienį. Atrodo, dabar darbščiojo didžėjaus karjera – pačiame įkarštyje. Ilsėtis nėra kada net Naujųjų naktį!

Patyrę klubinėtojai dažnai juokauja, kad Londone gyvenančiam iraniečių kilmės didžėjui Omid 16B už naktinius nuopelnus jau reikėtų suteikti Lietuvos pilietybę. Daugelyje legendinių vakarėlių mūsų šalyje dalyvavęs Omid 16B žinomas ne tik kaip ištvermingas bei įvairiapusiškas didžėjus, bet ir kaip puikus prodiuseris, išleidęs ne vieną į šokių muzikos istoriją įėjusį kūrinį ar kolegų remiksą – kad ir „Escape („Driving To Heven“).

2014-ųjų sutikimas šokių muzikos ritmu ir šypsenomis veiduose – gruodžio 31-ąją didžiausiame Kauno klube „Gargaras“. Emma, Jovani, Kastis Torrau, Donatello ir Omid 16Bpasirūpins, kad giminaičiams nebūtų ko papasakoti.

breezo, 2013-12-23

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.