Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 198 svečiai
Naujienos

Dubstep tvirtovė "Soundboys" ir šokių centras "Ro" vienijasi!

Muzika ir šokis - viena gražiausių porų, kurių santykiai pagrįsti muzikaliu intymumu. Neatsiejamo tarpusavio ryšio gilumu, muziką ir šokį galima laikyti vienu geriausių būdų vidinių būsenų išlaisvinimui. Ekspresijos antplūdis ir vidinių būsenų išlaisvinimas metų pabaigai - garantuotas! Muzika ir šokis susilies gruodžio 28-osios naktį, menų fabrike "Loftas", kuriame "Soundboys" komandos organizuojamo vakarėlio metu išvysime ir šokių centro "Ro" šokėjus.

"Muzika ir šokiai neatskiriami dalykai. Kai per vaizdo klipus pamačiau, kaip "Ro" šokėjai juda, supratau, jog reikia jiems pasiūlyti prisijungti ir jie mielai sutiko. Kalbant apie tolimesnį bendradarbiavimądar niekas neaišku. Viską parodys laikas, jei tik bus noro, kodėl gi ne? Pirmiausia reiks pasižiūrėti, kaip jausis susirinkusi publika matydama šokančius profesionalus ir kaip jie patys jausis mūsų renginiuose", - teigė "Soundboys" narys Nikita.

Vienas iš šokių centro "Ro" įkūrėjų Laurynas Zoh pasakojo, kad Išgirdus Nikitos pasiūlymą reakcija buvo labai teigiamia. "Juk šokti geruose renginiuose visada smagu, nors, aišku, mes to nesureikšminame. Puikiai suprantame, kad žmonės ateis pasižiūrėti ne į mus šokančius, o pasilinksminti, todėl stengsimės, kad naktis taptų bent minimaliai paįvairinta. Bus smagu pamatyti, kaip pagal šią muziką juda Hip-Hop ir Popping šokėjai, tai lyg papildomas nakties bonusas".

SOUNDBOYS.LT Podcast 002: soundcloud.comVisa tai - menų fabrike "Loftas" 2013/12/28

Daugiau informacijos: Facebook Event

Arbuzas, 2013-12-17

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.