Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 366 svečiai
Naujienos

„Old & Young“ italai į Lietuvą grįžta su puikiomis naujienomis

2012 metais užsimezgę ryšiai tarp Lietuvos ir Italijos klubinės scenos veikėjų tik stiprėja. Šį penktadienį sostinės ramybę vėl sudrums vinilui ištikima delegacija iš Turino. Įrašų kompanijos „Old & Young” duetas Gambo ir D-Vince atvyksta ne tik aplankyti bičiulių, bet ir pristatyti naujausią savo kūdikį, gigantiško šokių muzikos distributoriaus “Clone” globojamą naują leidybinę kompaniją “Land Of Dance”.

Pagrindiniu smuiku vakarėlyje griešiantis leidybinės kompanijos “Old & Young” bosas Gambo šiomis dienomis netveria džiaugsmu. Negana to, kad jis greitu metu sulauks gimstančios dukros, pasaulį išvys dar vienas Gambo kūdikis, leidybinė kompanija “Land Of Dance”. Džiaugsmą dar labiau sustiprina tai, kad “Land Of Dance” sutiko globoti ne kas kitas, o ilgus metus įkalbinėta Olandijos elektroninės muzikos specialistų kompanija “Clone”, turinti milžinišką įtaką šių dienų šokių muzikos pasauliui.

Pirmasis “Land Of Dance” leidinys pasirodė praėjusią savaitę. Jis vadinasi "The Ghetto Slang" ir jo autorius yra prancūzas Jann iš Bordo miesto. Šiame vinile autorius perteikė ką jam reiškia Chicago ir acid house. Tuo tarpu pati leidybinė kompanija bus platforma viso pasaulio įdomiems projektams ir nebus varžoma jokiais stilistiniais rėmais.

Penktadienį Vilniaus klube „Gluck“ leidybinių kompanijų “Old & Young” ir “Land Of Dance” vadas Gambo ir jo padėjėjas D-Vince pateiks klasikiniam techno ir acid skambesiui artimus setus. Kartu su triukšmingu italų duetu už patefonų taip pat stos legendinės radijo laidos „Mix Subas“ vedėjas Loranas Vaitkus, didžėjų komandos „Techstylism“ narys Hallucin ir “Zip Fm” laidos “Minimal Mondays” vedėjas Samuel Tange.


Daugiau:

Renginys facebook’e
www.facebook.com

Apie Gambo

www.residentadvisor.net
www.soundcloud.com
www.oldandyoungrecords.com

Apie D-Vince

www.soundcloud.com
www.oldandyoungrecords.com

Apie “Hooked On”

www.facebook.com

Arbuzas, 2013-11-27

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.