Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 95 svečiai
Naujienos

"SOUNDBOYS FREE PARTY" 2013-11-16 @ Balti Drambliai

SOUNDBOYS FREE PARTY
Balti Drambliai, Vilniaus g. 41
LAPKRIČIO 16 D. / Durys atsidaro: 22:00
Kaina: NEMOKAMAI all night
N-18

Muzika:
DUBSTEP / BASS / JUNGLE / DRUM'n'BASS / ROOTS


Line-up:
OCCULT (M.U.D / Innamind Records / Deep Heads) - DUBSTEP
DUKU b2b SIBLA (The Mine) - DUBSTEP - 3h vinyl set
Special guest: IJO (Blikmuzik / Lowvibe / Sutemos) - JUNGLE / DRUM'n'BASS - vinyl set
GNISTA (TRVE / Sub Sickness) - ROOTS / DUBSTEP - vinyl set
SOUNDBOYS.LT crew


Lapkričio 16 dienos vakaro “Baltuose Drambliuose” nepraleis gero bass ritmo gerbėjai! Šį šeštadienį SOUNDBOYS.LT komanda, norėdama atsidėkoti savo bendruomenei, dovanoja nemokamą renginį su DUBSTEP, BASS, JUNGLE, DRUM'n'BASS, ROOTS garsais.

M.U.D / Innamind Records / Deep Heads komandų atstovas OCCULT neseniai viešėjo Lietuvoje, tad mielai sutiko vėl susitikti tiek su puikiai jo muziką priėmusiais klausytojais, tiek su SOUNDBOYS komanda. DUBSTEP ritmo mylėtojams jo atskirai pristatinėti nereikia. Ne pirmus metus grojančio OCCULT miksai, persmelkti įvairiausių muzikinių stiliųįtaka, įterpta į subtilius bass tonus, yra tapusi jo skiriamuoju ženklu.

Plokšteles taip pat suks iš Braitono atkeliaujantys "THE MINE" komandos atstovai - DUKU ir SIBLA. Jieyra groję su visiems žinomais DJ’ėjais, kaip kad Youngsta, J:Kenzo, Tes La Rok, Kryptic Minds, Tunnidge, Darkside, Benton, Emalkay, Rusko, Skream, Kaiju, Killawatt, Thelem ir daugybe kitų. Per tris valandas jie žada pateikti visą DUBSTEP muzikos spektrą bei nustebinti savo kūrybos miksais.

Vakaro staigmena taip pat bus ir IJO! Visiems puikiai žinomas prodiuseris, DJ ir leiblo "BLIKMUZIK" bosas taip pat atkeliauja iš Jungtinės Karalystės su ekskliuzyviniu old-school JUNGLE / DRUM'n'BASS set'u.

Dar vienas vakaro svečias - GNISTA. Jis su savo bendraminčiais Dresdene organizuoja bass muzikos naktis ir kuria muziką po TRVE (1/2) pseudonimu. Vakarą jis atidarys su ROOTS selekcija, tačiau nepamirš ir DUBSTEP kūrinių.

SOUNDBOYS.LT crew taip pat stos prie pulto ir pasidalins per keletą metų sukaupta, tiesiai iš atvežtų užsienio atlikėjų bei prodiuserių surinkta, geriausių kūrinių selekcija.


Renginio garsas : SOUNDBOYS.LT
Renginio viesbutis : Hotel in Vilnius Europolis
Renginio partneriai :@MINI Lietuva , Premium Travel Service


soundcloud.com - OCCULT @ SoundCloud
soundcloud.com IJO @ SoundCloud
soundcloud.com SIBLA @ SoundCloud
soundcloud.com Duku @ SoundCloud
soundcloud.com Gnista @ SoundCloud

Arbuzas, 2013-11-15

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.