Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 104 svečiai
Naujienos

Stipriausias lapkričio ėjimas „Gargare“ – „Transform Today: Neoninė naktis su Martin Roth“


Stipriausias lapkričio ėjimas „Gargare“ – „Transform Today: Neoninė naktis su Martin Roth“

Absoliuti Helovyno naktis Kaune nepaliko abejingų. Sausakimšame „Gargare“ spalio 31-ąją su svečiais „Lexicon Avenue“, Dee & Kamy, Mamania ir kitais svečiais puikiai laiką praleidę vieni renginio idėjos autorių Kastis Torrau ir Donatello neketina ilsėtis ir jau planuoja didžiausią lapkričio renginį Kaune – „Transform Today: Neoninę naktį su Martin Roth“.

Unikalioje „Gargaro“ erdvėje lapkričio 22-ąją tilps dvi aktualiausiai šokių muzikai dedikuotos scenos. Net 15-os talentingų didžėjų kuriamą nuotaiką čia stiprins kvapą užgniaušiantys oro akrobačių pasirodymai ir specialiai ruošiamos „3D mapping“ vaizdo projekcijų technologijos.

Galingiausios mėnesio nakties proga visame klube bus įdiegtas šiuo metu į populiarumo olimpą pasaulio šokių muzikos sostinėse grįžtantis ultravioletinis apšvietimas. „Juk nauja – tai laiku atgaivinta sena“, – juokauja Helovyno pasiekimais vis dar negalintys atsidžiaugti Kastis Torrau ir Donatello.

Efektingas vakarėlių madas šią vasarą atlikėjai prisiminė Ibizoje. Viešėdami pramogų saloje Kastis Torrau ir Donatello lankėsi klube „Sankeys“ vykusiame „Diynamic Neon Nights“ renginyje. Neblėstantys ilgos nakties įspūdžiai įkvėpė neonu nutvieksti ir Kauną.

Organizatoriai kviečia svarbia „Transform Today: Neoninės nakties su Martin Roth“ dalimi tapti kiekvieną šokių muzikos mylėtoją. Tereikia pasirinkti tinkamą šviesą atspindinčią aprangą ar pasirūpinti įspūdingu šviečiančiu makiažu ir taip įsilieti į ryškiaspalvę minią. Beje, veido ir kūno makiažo – „body painting“ – specialistai norinčiais neprapulti tamsoje rūpinsis ir renginio metu.

Netikėtomis spalvomis didžiausia Kauno renginių erdvė „Gargaras“ sušvis jau lapkričio 22-ąją. Neoniniam didžėjų paradui vadovaus vokiečių deep house specialistas Martin Roth, vienai nakčiai į Kauną užsuks ir pajūrio diskotekų didmeistriai Mindaugėlis bei Markas. Išankstiniais greitai tirpstančiais bilietais į „Transform Today: Neoninę naktį su Martin Roth“ jau prekiaujama „Ticketpro“ kasose ir internete.

Ticketpro Bilietai

Martin Roth – Beautiful life
youtu.be

Dj Manfred feat. Sanna Hartfield – City of Lights (Martin Roth remix)
www.youtube.com


Jody Wisternoff feat. Pete Josef – Just One More (Martin Roth remix)
www.youtube.com

breezo, 2013-11-05

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.