Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 90 svečių
Naujienos

„Open Air“ festivalis į Kauną sugrąžins „G&G Sindikatą“, „Radistus“ ir stipriausius miesto didžėjus

Liepos 26 dieną po metų pertraukos į atnaujintą „Kauno Jachtklubą“ sugrįš bene didžiausia klubinė vasaros šventė laikinojoje sostinėje. Spalvingą vienos nakties festivalį „Open Air“, praėjusiais metais sutraukusį per 1,5 tūkstančio žmonių, užkurs didžėjų trejetas: Ignas, Kastis Torrau ir Donatello.
Vienintelis „Radistų“ šou Kaune
Šiemet didžėjų planai – ne mažiau ambicingi. „Kauno Jachtklubo“ teritorijoje po žvaigždėmis bus įrengtos dvi scenos, skirtos tiek klubinei muzikai, tiek gyviems atlikėjų pasirodymams.
Klubinėje scenoje frontą laikys festivalio šeimininkai, į „Open Air“ pakvietę Lietuvos publikos pamėgtą didžėjų ir prodiuserį Omid 16B iš Londono.
Šiuo metu Omid 16B švenčia 20 metų jubiliejų, kuris pasivijo jo įkurtą leidybinę kompaniją „Alola“. Planuojamas didžėjaus pasirodymas Kauno marių pakrantėje – viena iš šią šventę lydinčių datų.
Radijo eterio chuliganai „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius – vienintelį pasirodymą Kaune šią vasarą planuoja būtent po „Open Air“ vėliava.
Įšilti klubinei festivalio scenai padės perspektyvūs ir jauni didžėjai Ignas Gestautas ir Doari.
Cunamį kels „G&GSindikatas“
Praėjusiais metais pagrindine gyvos scenos vinimi ir ryškiausiu vienos nakties festivalio akcentu tapo magiškas Justės Arlauskaitės - Jazzu ir Leono Somovo koncertas.
Šiemet „Open Air“ fiestą savo vizitu pagerbs brandžiausias Lietuvos hiphopo kolektyvas „G&GSindikatas“, kurių kiekvienas koncertas sugeba sukelti tikrą cunamį ir visu 100 procentų užvaldyti publikos simpatijas.
Tikru saldainiu moteriškai festivalio auditorijai taps talentu ir už šalies ribų jau spėjusio išgarsėti dainininko Vaido Baumilos pasirodymas.


Renginys „Facebook‘e“: www.facebook.com

breezo, 2013-07-04

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.