Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 118 svečių
Naujienos

Naujas vakarėlių ciklas „Jager Blow Out“ startuos su Zombie Nation naujo albumo pristatymu

Klubinėtojų jau seniai įsimintina„Jager“vakarėlių vėliava balandžio 20-tos naktį plėvesuos Vilniaus klube „Opium“. Čia debiutuos naujas „Jager“komandos renginių ciklas - „Jager Blow Out“. Ta proga vokiečių super prodiuseris Zombie Nation elektroninės muzikos gerbėjams pristatys savo naują albumą.

„Šalia įsimintinų ir klubinėtojų pamėgtų „Jager Vibrations“šokių, „Jager Blow Out“bus intymesnis, bet ne ką prastesnis reivas!“ – sakė„Jager“renginių organizatorius Gediminas Avižonis.

Pirmuosius „Jager Blow Out“šokius ves svečias iš Vokietijos - Zombie Nation (Florian Senfter). Šio super prodiuserio vardas ir žinomas, ir laukiamas mūsų naktinėtojų, elektroninės muzikos bei teisingo vakarėlio mylėtojų. Maždaug prieš metus jis be gailesčio šokdino Kauno „Gargare“ susirinkusius „Jager Vibrations“fanus. Dar prieš tai lankėsi klubuose „Galaxy“ ir „Gravity“.

Zombie Nation - nei pirmas kartas Lietuvoje, nei pirmas sykis su „Jager“komanda. „Visgi „Jager Blow Out“sulauksime Zombie Nation su dar negirdėta programa - šviežiausio albumo „RGB“ garsais,“ - pristatėG.Avižonis.

„RGB“ („Turbo Recordings“) – tai jau penktas Zombie Nation leidinys. Jį plojimais sutiko ne tik fanai, bet išliaupsino ir muzikos pasaulis:

„Nejuokauju, tai didinga!“ - Crookers
„Puikus albumas!“ - Dj Hell
„Tikrai kažkas labai ypatingo,“ - Justice
„Dievinu „Fallin - tikrai gali tapti dideliu hitu,“ - Boys Noize
„Dievinu visus šio albumo kūrinius!!“ - Proxy
„Nuostabus!“ - Digitalism
„Kuriantis grūvą iš neįmanomo,“ - Groove Armada
„Nuostabus albumas. Nekantrauju pats pagroti keletą jo kūrinių,“ - Tocadisco

„Per „Jager Blow Out“šoksime intymiau, glausimės arčiau. Ir Zombie Nation pačiupinėt galėsime iš arčiau. Tikimės Vilniaus klubinėtojai ir svečiai pamėgs šį naują „Jager“vakarėlių ciklą taip, kaip jau mėgsta bemieges „Jager Vibrations“ naktis,“ - sakėG.Avižonis.

Pirmasis „Jager Blow Out“ vakarėlis vyks balandžio 20 d. klube „Opium“. Šalia Zombie Nation prie didžėjų pultų matysime ir gyvą svečių iš Ispanijos „Money Brothers“ pasirodymą bei visiems pažįstamą Manfredą.


Facebook: www.facebook.com
Bilietai www.tiketa.lt

Arbuzas pagal Jägermeister Lietuva, 2013-04-11

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.