Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 79 svečiai
Naujienos

Danų invazijoje į Lietuvą dalyvauja ir mergina – MC Alvarado

Danų didžėjų ir MC kolektyvas „C.A.R.T“pirmą kartą Lietuvoje organizuoja savo vakarėlį. Jau balandžio 20 d. menų fabrike „Loftas“kartu su „C.A.R.T“pasirodys vienintelė mergina iš danų ekipažo į Lietuvą – MC Alvarado.

MC Alvarado Lietuvai prisistatė dar praeitais metais per „Loftas Fest2012“. Kas matė ją, sutiks, kad ši mergina niekuo nenusileidžia kitiem žodžio kišenėje neieškantiem MC.

Šią vasarą Alvarado rengiasi pirmojo savo EP išleidimui, kurio ištraukas išgirsime jau balandžio 20 d. menų fabrike „Loftas“. Ties šiuo debiutu kartu su mergina dirba patyręs danų prodiuseris Beastie Respond. Abu jie vienodai intensyviai mėgaujasi bass ritmais su funk muzikos elementais, todėl bendros kūrybos rezultatas, panašu, kad gerai kirs per kojas.

MC Alvarado užaugo tarp reperių Kopenhagoje. Ši aplinka suformavo jos skonį muzikai. Taip pat didelę įtaką padarė Rytų pakrantės old school hip hopas. Ritmo pojūtį ji gavo iš savo pietietiško kraujo turinčių tėvų, o kurti dainų tekstus Alvarado pradėjo vos trylikos.

Tuo tarpu Beastie Respond jau yra prodiusavęs ne vieną albumą, kuriuos yra išleidę skirtingi danų muzikos leiblai. Tarp jų ir greitai populiarėjantis „Teal Recordings“. Užtat savo debiutinio albumo išleidimą Beastie išlaukė ir tik dabar atskleidžia netrukus pasirodysiančio albumo pavadinimą – „Fictitious Nostalgia“, o jo premjera irgi turėtų įvykti „Lofte“.

Arbuzas pagal www.menufabrikas.lt, 2013-04-03

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.