Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 111 svečių
Naujienos

Velykos į „Gargarą“ sugrąžins stipriausią Kauno didžėjų trio

Sekmadienį Velykos į klubą „Gargaras“ sugrąžins šokių muzikos fiestą „Muzika 4“ ir stipriausių Kauno didžėjų trio: Igną, Kastį Torrau ir Donatello. Populiari renginių serija visu garsu virpins klubą po šešių mėnesių pertraukos.

Stipriau už Kalėdas
„Į vieną sceną mus tris surinks Velykos ir draugystė. Šią datą galime drąsiai vadinti draugų švente. Velykos kasmet į Kauną iš užsienių sugrąžina šimtus draugų, kurie susitinka šokių aikštelėje“, – pasakojo Ignas, „Gargaro“ scenoje ir Kaune negirdėtas lygiai pusę metų.

„Kaunas per Velykas juda dažnai stipriau nei per Kalėdas. Tai yra faktas, kurį lemia kelios aplinkybės: ir į miestą grįžtantys žmonės, ir po žiemos sąstingio ore užuodžiamas pavasaris“, – antrino Donatello, kuris prieš Velykų naktį du savaitgalius iš eilės šokdino Toronto (Kanada) ir Londono klubus.

Vyrai užsiminė, kad pavasario proga publikai pasiūlys ne tik šviežiausių naujienų iš studijos, bet ir auksiniais jau tapusių gabalų. „Pastaruoju metu dažnai pasitaiko, kad apie du trečdalius klubinio repertuaro sudaro mūsų su Donatello kūriniai. Per Velykas jų taip pat nepritrūks”, – patikino Kastis Torrau, kuris kovo viduryje taip pat vizitavo Londoną.

Jokių užsienio svečių
Įdomi detalė – prieš pusmetį „Muzikos“ organizatoriai turėjo juoko dėl klubinei nakčiai pasirinkto šūkio. „Jokių užsienio svečių“ plakatuose turėjo reikšti, kad gros lietuviai, tačiau atsirado interpretavusių kitaip.

„Ar tiesa, kad užsieniečiai renginyje nepageidaujami? Gal padėtumėt gauti bilietą? Nenoriu rizikuoti atvykti iš Vilniaus ir nepatekti į vidų. Aš nesu juodukas, todėl niekas nesužinos“, – tokio pobūdžio žinutę iš Džono gavo klubas „Gargaras“.

„Nežinau, ar tai buvo pokštas, ar Džonas tikrai nesuprato. Bet kuriuo atveju, šiemet didelėmis raidėmis apie užsienio svečius nerašome, nors jų scenoje ir vėl nebus. Naudodamasis proga noriu atsakingai pareikšti, kad mūsų Velykų durys atviros ne tik visoms lytims, tautybėms, rasėms, bet ir ateiviams“, – juokėsi Donatello.

VIDEO: Velykos su „Muzika 2“ lygiai prieš metus:


VIDEO: Didžėjų trio ir „Muzika 3“ prieš 6 mėnesius:

Arbuzas pagal Atari, 2013-03-27

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.