Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 195 svečiai
Naujienos

Du lietuvaičio kūriniai po Fatboy Slim įrašų kompanijos stogu

Kovo 11 dieną įrašų kompanijos “Skint Records”, priklausančios šokių muzikos super žvaigždei Fatboy Slim, katalogas pasipildė dviem naujais kūriniais, kurių vienas iš autorių - lietuvaitis Justinas Chachlauskas, geriau žinomas kaip Virus J. Kūriniai „Lowdown“ ir „Give Me A Kick“ dienos šviesą išvydo naujame amplua „House Of Virus“, po juo pasislėpę dirba Justinas ir jo partneris James Fennings. Abejuose darbuose skamba „house“ muzikos krikštatėvio Marshall Jefferson balsas, kurio partija buvo įrašyta jo vizito Lietuvoje metu, Virus J studijoje. Marshall Jefferson, kuriam praeitais metais sukako 53, savo karjerą pradėjo dar 1980 metais, kai elektroninė muzika dar tik klojo pirmuosius pamatus. Dabar vienas iš vyriausių „house“ muzikos atstovų vis dar aktyviai koncertuoja pasaulyje, jo darbą „Move Your Body“ galima išgirsti kompiuterinių žaidimų bestselerių laikomame „Grand Theft Auto“ garso takelyje, o įrašų kompanijos pešasi dėl naujų jo kūrinių. Prisivilioti į studiją tokią legendą tikrai nėra lengva, tačiau abipusė aistra muzikai davė pradžią bendradarbiavimui.
Šį išskirtinį leidinį savo kūrinių versijomis papildė Mihalis Safras bei Paolo Mojo. Klasikinis „house“ muzikos skambesys – pagrindinis akcentas, o kaip pranašauja mados tendencijos, šiais metais žymiausios pasaulio pasilinksminimų vietos judės būtent šiuo rimtu.

Didžiulis palaikymas iš pasaulinių žvaigždžių

Prieš kūriniams pasirodant viešoje erdvėje, juos įvertinti galėjo maža saujelė įrašų kompanijos “Skint Records” išrinktųjų. Vienas iš pirmųjų į savo grojaraštį „Lowdown“ įsidėjo charizmatiškasis „house“ muzikos atstovas Felix The Housecat ir paviešino tai elektroninės muzikos žurnale „DMCWorld“. Jo pėdomis pasekė Faithless narė Sister Bliss, Vokietijos superžvaigždė Tocadisco, „Defected“ įrašų kompanijos pasididžiavimas ATFC, DJ Chus iš dueto Chus & Ceballos, extravagantiškasis Wally Lopez bei „Global Underground: Lithuania“ rinkinio autorius Dave Seaman ir daugelis kitų. Tiek „Lowdown“, tiek „Give Me A Kick“ pelnė dideles šių mega žvaigždžių simpatijas.

“Sulaukti tokio palaikymo net nesitikėjau, tai nuostabus startas mūsu naujam projektui House Of Virus. Negaliu nustoti šypsotis”, - atviravo Justinas.

„Lowdown“ - vaizdo klipas

„House Of Virus“ komanda vos sužinojusi, kad jų darbais susidomėjo Fatboy Slim įrašų kompanija nusprendė pilnai išnaudoti šią galimybę. Pasitelkus jauną ir talentingą audiovizuolinėmis paslaugomis užsiimančią komandą „Wilde Wings“ buvo įrašytas vaizdo klipas. Pagrindinė vaizdo klipo idėja – atvaizduoti šokį, nuo seno propoguojamą Čikagoje, o vadinasi jis taip pat, kaip ir kūrinio pavadinimas. Projekto išpildymui buvo pasirinktas minimalistinis stilius, kuris atitinka muziką. Didžiausias dėmesys skirtas šokiui, pagrindinį vaidmenį klipe atliko Tomas Uroška, 2010-ųjų sezono TV3 projekto “Tu Gali Šokt“ nugalėtojas.

Nuoširdžiai kviečiame visus, kam nesvetima „house“ muzika, įvertinti mūsų darbą:


Marshall Jefferson & House OF Virus “Lowdown / Give Me A Kick EP”

Marshall Jefferon – Move Yout Body:

Kill Me! pagal Pro-duce Music, 2013-03-17

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.