Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 79 svečiai
Naujienos

„Silence“ įkūrėjas Vidis ir vokiečių leidykla „Get Physical“ pasauliui pristato lietuvišką house muziką

„Silence Please!“ – drąsiai į elektroninės muzikos klausytojus visame pasaulyje kreipiasi muzikos ženklo „Silence“ įkūrėjas, didžėjus, renginių organizatorius, prodiuseris, radijo laidų vedėjas Vidis. Vienoje žinomiausių Vokietijos įrašų kompanijų „Get Physical“ išleidžiamas precedento neturintis kompaktinis diskas, kuriame Vidis sumiksavo 15 kūrinių, įrašytų ar remiksuotų Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų.

Lietuvos scenai pristatyti skirto mikso idėja pirmą kartą kilo beveik prieš metus, o „Silence Please!“ turinys – iki šiol neskelbtas ir neišleistas. Tai – ne dar viena naujienų kompiliacija ar jau išbandytų melodijų rinkinys, bet pirmasis toks bandymas pristatyti garsus, gimstančius daugeliui nepažįstamoje teritorijoje. Eklektiškame mikse išlaikoma house žanrui būdinga tėkmė ir vientisumas, ir, kaip teigia Vidis, „Silence Please“ primena tai, ką ir kaip didžėjus groja klubuose.

„Stengiausi pristatyti didžiausius Lietuvos house muzikos talentus ir surinkti įdomiausią niekur dar neskambėjusią medžiagą, rasti balansą tarp naujo ir neatrasto bei šiokios tokios „klasikos“, tarp vietinės produkcijos ir bendradarbiavimo su švedais, amerikiečiais, rusais, britais, prancūzais, vokiečiais rezultatų“, – apie titanišką darbą kalba Vidis ir džiaugiasi, kad taip pavyko išreikšti bendrą lietuviškos elektronikos vizijos apimtį, potencialą ir patrauklumą.

Kovo 8-ąją „Beatport“ platformoje, kovo 22-ąją – „iTunes“, balandžio 26-ąją – kompaktinio disko pavidalu išleidžiamą miksą „Silence Please!“ pasitiks ir specialus singlas. Mario & Vidis dar vasarį pristatė naujausią savo kūrinį „Warung“, kurį drauge su remiksais „Get Physical“ išleido kovo 4-ąją. Abiejų leidinių viršelių autorius – nuolatinis „Silence“ bendradarbis grafikos dizaineris Denisas Kuchta, dirbantis kūrybinėje agentūroje „Fabrica“.


Oficialus mikso „Silence Please!“ pristatymas vyks jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančios prodiuserių duetų „M.A.N.D.Y“ ir „Booka Shade“ įkurtos „Get Physical“ namuose – Berlyne. Naktiniame klube „Salon zur Wilde Renate“kovo 15-ąją Vidis pasirodys drauge su rinkinio muzikos autoriais Mario Basanov, „Downtown Party Network“, Few Nolder, Dariumi Vaiku. „Silence Please“ renginiai artimiausiu metu taip pat įvyks Maskvoje, Sankt Peterburge ir Vilniuje, klube „Opium“.

VIDIS – SILENCE PLEASE! (GPMCD 058)
01. Markas Palubenka - Kill Me (Few Nolder Remix)
02. Fink - Q&A (Few Nolder Edit)
03. Mario Basanov - Machinarium (Darius Vaikas Remix)
04. Darius Vaikas - White Eights
05. Downtown Party Network - Owls Don't Cry (Vidis Edit)
06. Mario & Vidis - Warung
07. Jazzanova - I Human (Mario & Vidis Dub Redo)
08. Downtown Party Network - Crazy Cow Bell (Vidis Edit)
09. Richard Davis - Self Destruct (Mario & Vidis Redo - Vidis Extended Edit)
10. Pompeya - Power (Mario Basanov Remix - Vidis Percussive Edit)
11. Mario & Vidis ft. Barbarossa - Re: Stacks (dOP Remix)
12. Few Nolder - Private Drive (Vidis Edit)
13. Ernesto vs Mario & Vidis - Care (Darius Vaikas Dub Remix)
14. Mario & Vidis ft. Barbarossa - When Doves Cry
15. mmpsuf - The Sailors (Darius Vaikas Remix - Open Sea Edit)

Arbuzas pagal www.silencefamily.com, 2013-03-05

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.