Registruotis | 
Dabar naršo: 2 vartotojai ir 96 svečiai
Naujienos

"Opium" didžėjus iki paskutinės ląstelės - Prosumer

Kovo 1 dieną, penktadienį, Vilniaus klube "Opium" (Islandijos g. 4) vyks dar vienas didžėjaus amato vingrybes analizuojančios serijos"Dj Culture" renginys, kurio pagrindinis svečias - Berlyno šokių muzikos pažiba Prosumer.

Sužinoję apie šį „bookingą“ kai kurie „Opium“ darbuotojai taip nudžiugo, kad pašokę į viršų vos nepramušė lubų. Didžėjus iki paskutinės ląstelės, tikras ir atsidavęs savo profesijai lyg niekas kitas.

Beveik prieš 20 metų Prosumer pirmą kartą pravėrė tuomet naujos plokštelių parduotuvės „Hard Wax“ savo gimtajame Sarbriukene duris. Kiek vėliau pasiskolino pseudonimą iš tos pačios fantastinės knygos, kuri įkvėpė žanro techno pavadinimą, ir dar po kelerių metų jau debiutavo Berlyno klube „Panorama Bar“. Sirgusį rezidentą pakeitęs Prosumer netruko pats įsitvirtinti legendiniame šokių muzikos sostinės klube ir čia sutiko dešimtis rytų. 2011-aisiais „Ostgut Ton“ išleido jo meilę klubui įprasminusį miksą, o visa kita – jau istorija. Tik jaudulys kaskart stojant už pulto vis nedingsta.

Vakarėlio Facebook nuoroda: www.facebook.com

Prosumer @ Boiler Room

Arbuzas, 2013-02-26

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.