Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 107 svečiai
Naujienos

John Digweed žvaigždė įsižiebs Kauno „Gargare“

Kauno lofto „Gargaras“ renginių „biografijoje“ kovo 8-ąją atsiras itin solidus įrašas. Aplankyti gausaus gerbėjų būrio Lietuvoje atvyksta elektroninės muzikos scenos grandas, viena pirmųjų didžėjų pasaulio superžvaigždžių. John Digweed. Meistrą už pulto pasitiks jo talento gerbėjai Kastis Torrau ir Donatello.

Pavydėtina – šiemet britas John Digweed mini stabilios ir užtikrintos, nuopuolių nepatyrusios profesionalaus didžėjaus karjeros 20-metį. Gūdžiais 1993-aisiais į vėliau tikra klubine legenda virtusio ženklo „Renaissance“ vakarėlį jį pakvietė ten rezidentavęs Sasha.

Beveik iškart artimais draugais ir bendradarbiais tapę Sasha ir John Digweed drauge išleido legendinę miksų seriją „Nothern Exposure“, ne vieno seno klubinėtojo lentynose ir šiandien galima rasti ir trigubą jų albumą „Renaissance – The Mix Collection“. Po bendros rezidencijos Niujorko klube „Twilo“ jie išsirengė į pirmąjį tokį didžėjų turą po JAV, o pastarasis net buvo įamžintas 2005-aisiais išleistame dokumentiniame DVD „Delta Heavy“.

Solinė John Digweed veikla taip pat verta atskiros knygos. Atlikėjas „Facebook“ tinkle turi beveik 400 tūkst. gerbėjų – gausiau nei daugelis kolegų. Auksiniais progressive house laikais jo „Global Underground“ miksai įamžino net tris miestus – Sidnėjų, Honkongą ir Los Andželą. 2001-aisiais žurnalo „DJ MAG“ skaitytojai išrinko jį geriausiu didžėjumi pasaulyje, o iš aukščiausio šių rinkimų dešimtuko John Digweed neiškrito dešimtmetį.

Jau keliolika metų didžėjus yra ir leidyklos „Bedrock“, pristačiusios dešimtis išskirtinių tech house, house, progressive, trance skambesio singlų ir rinkinių, šeimininkas. Beje, pavadinimą „Bedrock“ jis naudoja ir bendriems muzikiniams darbams su Nick Muir.

Kovo 8-ąją „Gargare“ laukiama užtikrintai gili, pulsuojanti, stilistiškai ir techniškai nepriekaištinga išskirtinės šokių muzikos naktis. Naktis, kurios valdovais gali tapti tik patys geriausieji. Kartu su John Digweed grosiantys kauniečiai Kastis Torrau ir Donatello jau laukia susitikimo su senu savo dievuku ruošdami ypatingus „namų darbus“.

Arbuzas pagal www.gargaras.lt, 2013-02-08

Komentarai

 • randukaz
  randukaz @ 2013 Vasario 17, 09:24

  As irgi nieko pries buciau gimtinej apsilankyti, del sio tuso, bet....

  +1  0
 • karolis x
  karolis x @ 2013 Vasario 12, 12:26

  turetu buti ipatingas vakaras, jie su sasha grodami sukurdavo kazka tokio, tikiuosi vienas ta irgi sugeba :)

  +2  0
 • Mantas V
  Mantas V @ 2013 Vasario 08, 08:01

  kaip noreciau but Lietuvoje ta kovo 8....

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.