Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 218 svečių
Naujienos

„Exit Vilnius“ sausį pradės briliantinis meškutis King Unique

Sostinėje garsiai ir linksmai atidarytas klubas „Exit Vilnius“ skelbia sausio mėnesių renginių programą. Ją užpildys didžėjai, grojantys tik pačiomis aukščiausiomis klubinėmis natomis. Kaip ir skelbta anksčiau, klubas šoks penktadieniais ir šeštadieniais.

Penktadienį – King Unique

Jau šį penktadienį klubą vizituos King Unique iš D. Britanijos. Kalėdas Ekvadore sutikęs svečias į Lietuvą sugrįžta su į viršų keliančiu cosmic techno muzikos skambesiu ir beprotiškais aksesuarais.

Paskutinį kartą viešėdamas „Exit“ vasaros rezidencijoje Palangoje King Unique į sceną kilo pasipuošęs kailine meškino kepure su ausytėmis ir „brylikais“ nusagstytais saulės akiniais. Stiliaus ikoną bandys pasivyti Ignas ir Donatello.

Šeštadienį ant didžėjų pakylos karaliaus klubo rezidentai Ignas ir Jovani.

Du savaitgaliai – Ispanijai

Išlydėjęs King Unique, „Exit Vilnius“ pagrindinėje šokių salėje du savaitgalius iš eilės kels Ispanijos vėliavą.

Pirmasis šiai šaliai sausio 11 dieną atstovaus Les Schmitz – legendinio Ibisos klubo „Amnesia“ rezidentas, jau dešimtmetį šokdinantis tūkstantinę aikštelę.

Sausio 12-ąją Ignas sveikins Kasčio Torrau debiutą ant „Exit Vilnius“ pakylos. Sklinda pagrįstos kalbos, kad Kastis Torrau turi giliausią ir aukščiausios prabos progressive house muzikos kolekciją Lietuvoje.

Sausio 18 dieną, penktadienį, šokių aikštelę kaitins šokių muzikos festivalių žvaigždė Abel Ramos, rikiuojamas tarp pagrindinių Ispanijos klubinių talentų. Su juo prieš sausio 19 dieną laukiantį 6 valandų trukmės setą klubo scenoje apšils Ignas.

Finaliniai akcentai – Sheldon ir „Reivas“

Paskutinis „Exit Vilnius“ sausio mėnesio svečias – Londono mega klubo „Ministry Of Sound“ rezidentas Sheldon. 2012-ųjų pabaigoje surengęs turą po Azijos šokių aikšteles, šiuos metus didžėjus ketina skirti savo vardo garsinimui Europoje. Vilniuje didžėjus stabtelės sausio 25-osios naktį.

Finaline ir skaniausia uoga ant „Exit Vilnius“ sausio torto taps po klubo stogu perkelta „Reivo“ renginių serija. Ta pati, kuriai diriguoja Ignas su „Radistais“. Ir kuri kartą buvo užkelta net ant „Europos“ centro stogo.

„Exit Vilnius“ internete: www.facebook.com

Arbuzas pagal www.exit.lt, 2013-01-03

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.