Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 255 svečiai
Naujienos

Penktadienį atsidaro klubas „Exit Vilnius“

Atidarymo datas paskelbė „Exit Vilnius“, jau dešimtmetį tituluojamas pagrindiniu Lietuvos šokių muzikos klubu.

Gruodžio 28 dieną, penktadienį, naują klubo pradžią nuo didžėjų sakyklos žymės Ignas. Šeštadienį kartu su juo garso ir šviesų sistemas testuos Omid 16B iš Londono.

Naujųjų metų naktį, gruodžio 31-ąją, klubą šokdins abu rezidentai: Ignas ir Jovani.

Klubo startas Vilniuje – ilgai ir nekantriai lauktas naktinėtojų. Žinios apie atidarymą buvo ypač aktyviai sutiktos klubo fanų socialiniame tinkle „Facebook“.

Talpins 2 tūkstančius

„Kaip ir anksčiau, mūsų šokių aikštelė draugaus su naujausiu klubiniu skambesiu. Šoksime su muzika, kurią šiandien groja Majamyje ir Ibisoje“, – pasakojo klubo programos vadovas ir didžėjus Ignas Vanagas.

Klubas turi dvi sales. Pagrindinėje skambės energinga šokių muzika, antrojoje – lengvesni ritmai.

Atidarymo datomis ir įprastomis naktimis klubas priims tūkstantį lankytojų. Bene įdomiausia klubo detale taps mobili siena, kuri ypatingomis progomis leis dvigubai išplėsti šokių aikštelę.

Didelių renginių metu, kuomet bus kviečiami stipriausi klubiniai vardai, „Exit Vilnius“ virs jaukia arena. Klubas talpins iki 2 tūkstančių žmonių.

Lankytojus aptarnaus trys barai. „Exit Vilnius“ dirbs savaitgaliais: penktadienį ir šeštadienį.

Su visais atributais

Jau 11 metus sėkmingai veikiantis klubas Vilniuje atsidarys su visais „Exit“ vizitine kortele tapusiais atributais: ryškiais pasaulio didžėjais, galingomis garso, apšvietimo sistemomis, šalto oro patrankomis ir aukštais aptarnavimo standartais.

Klubas įkurtas Jasinskio g. 16, pastatų komplekso „Verslo trikampis“ erdvėse.

Pirmasis „Exit“ renginys įvyko 2001 metų gruodžio 1 dieną. Iki 2011 metų vasaros klubas dirbo Kaune, o vasaromis šokiai persikelia į pajūrį. Palangoje jau penktus metus veikia „Exit“ vasaros rezidencija.

„Exit grupę“ sudaro klubas „Exit Vilnius“, kokteilių baras „Pantera“, restoranas ir vasaros terasa „Carré“sostinėje, „Exit vasaros rezidencija“ Palangoje ir du paplūdimio barai.

Arbuzas pagal www.exit.lt, 2012-12-27

Komentarai

 • Jimmy
  Jimmy @ 2013 Sausio 03, 12:41

  Šiaip viskas kūl įrengta, bet labai jau daug marozų :)

  +1  0
 • karolis raketa
  karolis raketa @ 2012 Gruodžio 27, 02:27

  silpnai cia, galejo anksciau ar veliau atidaryti o ne per sventes kai kainos atlikeju yra didesnes, gal butu ka nors padoresni atveze o ne ta pati omida iki gyvo kaulo zinoma

  +10  -1
 • BCK
  BCK @ 2012 Gruodžio 27, 12:44

  Blondinės ir saldainiukai, laukit manes mažučiai ;**

  +1  -3
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.