Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 153 svečiai
Naujienos

Kur Berlyno reiveriai ieško dūzgių

Gerų klubų Berlyne tiek, kad užtektų sutalpinti visus Europos reiverius. Tik vienoje vietoje visą vakarą jie tikrai neužsibus. Šįkart apžvelgsime kelias top afterių vietas, kurias rekomenduoja patys Berlyno vokiečiai.

Prince Charles
Dar vienas berlyniečių sugebėjimo bet ką prikelti naujam gyvenimui pavyzdys. Senais laikais čia buvo pianinų gamyklos darbuotojų SPA centras, dabar – moderni ir netradicinė erdvė su iki vėlyvo ryto vykstančiomis vokiškomis linksmybėmis. Įspūdingiausia klubo vieta – barai, įrengti baseinų zonose. Tik vietoj vandens kiekvieną savaitgalį jie pripildomi geros ir kokybiškos techno ir electro muzikos ir reiverių.

Artimiausi renginiai:
11.28 - CAMPINGPLATZKINO, FILM: SYLVIE, PRÄSENTIERT VON REGIE-REBELL KLAUS LEMKE + MÄDCHENMUSIK MIT DEE-JAY JO SYLVESTER
11.30 - THE T ROOM SESSIONS: GENIUS OF TIME (ANIARA/CLONE),BABY G (B PITCH CONTROL/SUPERDISCOTECA), PETER POWER (KLEINE REISE RECORDS/LOFTUS HALL)

Darbo laikas: nuo 21:00 iki 8:00.
Adresas: PRINZENSTRASSE 85F (MORITZPLATZ), Berlin 10969
Svetainė:princecharlesberlin.com


Kleine Reise
Klubo pavadinimas išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „Mažoji kelionė“. Ši vieta įrengta po jaunimo hosteliais esančiose katakombose, kur klaidžiojant po nedideles patalpas kai kuriuos gali apimti klaustrofobija.

Plytelėmis išklotos sienos ir sustatyti tarybiniai stalai priverčia pasijusti ligoniu, atvykusiu į psichiatrijos ligoninės valgyklą. Tik šįkart užkąsti ne perlinių kruopų košės su kompotu, o vokiško reivo.

Nors klubas įsikūręs po hosteliais, čia daugiausia girdėsite vokiškai kalbančius vakarėlio dalyvius, nes vieta ypač populiari tarp vietinių. Užsieniečiams „Kleine Reise“ patrauklus savo grojamu electro-techno-houso muzikos kokteiliu ir neaukštomis gėrimų kainomis.

Darbo laikas: nuo 20:00 iki 6:00.
Adresas: SPREEWALDPLATZ 8, 10999 KREUZBERG, BERLIN
Svetainė: www.kr-club.com

Soju Bar
Baras, kurio gali tekti gerokai paieškoti korėjietiškos greitojo maisto užeigos užnugaryje. Korėjietiškom švieslentėm nukabinėtas baras nors ir nedidelis, tačiau talpina šokių aikštelę, kurioje vietos užteko ir tokiems dj‘ams kaip Headman, J G Wilkes arba 20 Jazz Funk Greats. Baras garsėja savo nuotaikinga atmosfera, kurią sukurti padeda ir korėjietiška degtinė – soju.

Artimiausi renginiai:
11.29 - SHANTI SPECIAL W/ RICCIO
11.30 - SOFT ROCKS ALL NIGHT LONG

Adresas: Skalitzerstrasse 36, Berlin-Kreuzberg
Svetainė: www.soju-bar.com


Vietų reiveriškai šventei švęsti Berlyne apstu – tiek naktį, tiek rytą. Reiverius į Berlyną veža „Ecolines“. Daugiau– www.ecolines.lt.

Arbuzas pagal kaveiktirudeni.lt, 2012-11-24

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.