Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 78 svečiai
Naujienos

„Cause 4 Concern” – pandeminė garsų invazija „Kablyje“

2012-ųjų metų lapkričio 23 dieną klubas „Kablys“ savo duris atvers alternatyvios muzikos gerbėjams, pasiilgusiems intriguojančių muzikinių renginių - drauge su drum & bass legenda – „Cause 4 Concern“.

„Cause 4 Concern“ - tai daugeliui drum & bass fanų gerai žinomas kolektyvas, kuris paliko ryškų pėdsaką šio stiliaus istorijoje. Prieš susikuriant kvartetui, vienas iš narių - šiuo metu žinomas kaip Optiv - dirbo įrašų kompanijoje „Aspect“, o Markas su Stuartu darbavosi vinilų platinimo agentūroje. Dar vienas narys – Toby - trumpiausiai buvęs kolektyve, vėliau dėl subjektyvių priežasčių pasuko savais keliais. 1999 m., pasivadinę „nCode“, vaikinai kibo į kūrybą ir jau po poros mėnesių pasirašė kontraktą su žinoma įrašų kompanija „Moving Shadow“. Tais pačiais metais pakeitė pavadinimą į „Cause 4 Concern“.

Vėliau sekė bendradarbiavimas su tokiomis įrašų kompanijomis, kaip „Tru Playaz“, „Renegade Hardware“, „Subtitles“, „Quarantine“, „Virus“ ir „Timeless Recordings“. Po debiutinių kūrinių „Infectious/Epoch“ sulaukė pripažinimo iš tokių įtakingų asmenų, kaip Grooverider, Fierce, Doc Scott, Goldie ar Konflict. Tuo metu muzikinių renginių organizatoriai rodė didelį susidomėjimą „Cause 4 Concern“, kol galiausiai pasaulyje liko mažai vietų, kur šis kolektyvas dar nebūtų surengęs pasirodymo. Jie vis dar rengia gastroles ir puikiai jaučiasi tiek prestižiniuose dideliuose klubuose, tiek kuklesnėse erdvėse.

„C4C“ nusprendė eksperimentuoti ir leisti daryti remiksus iš savo kūrinių, kuriuos remiksavo tokie prodiuseriai kaip Stakka & Skynet, Teebee, Matrix, Fierce ir Rymetyme.

2001 m. pasirodžiusio vaizdo žaidimo „Grand Theft Auto III“ kūrėjai sutiko vienoje iš žaidimo radijo stočių transliuoti 1999-aisiais išleistą kūrinį „Spasm“.

Unikaliai grodami drum & bass postilius techstep ir neurofank, „C4C“ nors ir faktiškai nebuvo pionieriais, tačiau sužibėjo ir itin greitai užsitarnavo visame pasaulyje žinomą vardą. Todėl jau 2001 m. buvo nominuoti kategorijoje „Geriausi naujokai“ prestižiniame žurnale „KMag“. Visi muzikos skambėjimo elementai, bruožai, kuriais komanda pasižymėjo praeityje, tebėra puoselėjami ir kiekviename naujame kūrinyje.

Būkite pasiruošę – šokių aikštelių kaitintojas Stuartas iš „Cause 4 Concern“ atvyksta su galingu energijos užtaisu ir užsibrėžtu tikslu išjudinti net ir pasyviausius lankytojus. Lapkričio 23 diena, „Kablys“. Sienos tikrai drebės.

Renginys facebooke: www.facebook.com


Microraptor pagal Organizatorių info., 2012-11-14

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.