Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 241 svečias
Naujienos

"Gargare" Planas B su „Booka Shade“

Kauno klubinėtojai kviečiami treniruoti kojas ir pustytis padus – gruodžio 7-ąją pas juos atkeliauja visame pasaulyje populiaraus tauriojo gėrimo „Ballantines“ įkvėpta renginių serija „Plan B“.

Pirmą kartą erdviausiame Kauno klube „Gargaras“ vyksiančiame ciklo renginyje pasirodys bene aukščiausio kalibro šokių muzikos žvaigždės per pastaruosius metus. Tai – Frankfurto muzikinės scenos veteranai „Booka Shade“, ir jų dėka gruodžio 7-ąją, penktadienį, nebereikės jokio plano „A“.

Vokiečiai „Booka Shade“, arba Walter Merziger and Arno Kammermeier, drauge jau beveik 20 metų. 2002-aisiais jie su artimais kolegomis „M.A.N.D.Y“ įkūrė šiandien jau legendinę įrašų kompaniją „Get Physical“. Joje išleisti ir esminiai „Booka Shade“ hitai, kurių sąrašo viršūnėje puikuojasi „Body Language“ ir „Mandarine Girl“.

2010-aisiais pasirodė kol kas paskutinis „Booka Shade“ albumas „More!“, kaip pripažino kritikai ir melomanai, visiškai pateisino savo pavadinimą. Na, o naujausias vokiečių singlas „Honeyslave“ vasaros pabaigoje išleistas itin populiaraus amerikiečių didžėjaus Steve Aoki kompanijoje „Dim Mak“.

Jau patvirtinta, kad „Booka Shade“ duetą gruodžio 7-ąją Kaune pasitiks bene talentingiausi šio miesto didžėjai Kastis Torrau ir Donatello. Daugiau apie „Plan B“ garantuojamus unikalius vakarėlio elementus, papildysiančius jo metu skambėsiančią aktualią šokių muziką, renginio organizatoriai papasakos netrukus.

Arbuzas pagal www.gargaras.lt, 2012-11-09

Komentarai

 • randukaz
  randukaz @ 2012 Lapkričio 23, 09:46

  Live, tai tikrai butu nerealu, gryzciau nedvejodamas :)

  0  0
 • karolis raketa
  karolis raketa @ 2012 Lapkričio 11, 12:22

  live butu nesveikas reginys :)

  +2  0
 • Silvijo
  Silvijo @ 2012 Lapkričio 09, 06:47

  Jei Live tai super, jei DJ set, tai kaip pasiseks...

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.