Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 65 svečiai
Naujienos

Hanso lūpomis: Berlyno naktinio gyvenimo kompasas

Apie laisvamanišką, nevaržantį ir bet kuriam naktinių linksmybių mėgėjui apetitą keliantį Berlyną prirašyta pakankamai. Žymiausių, legendiniais tapusių vakarėlių topus vartė, o ne retai ir aplankė, ne vienas. Tačiau griausmingais, per siūles nuo lankytojų plyštančiais klubais Berlynas neapsiriboja – naktinis gyvenimas čia toks įvairus, kad turės ką pasiūlyti net norintiems „kažko tokio“. Jūsų smalsumui patenkinti pakalbinom vietinį Berlyno Hansą, kurio patarimais vadovaujantis pasijausit tikrais naktinių audrų gurmanais.

 • Naktinis gyvenimas verda Berlyno centriniame rajone Mitte ir aplink jį išsidėsčiusiose: į šiaurės rytus nuo jo nutolusiame Prenzlauer Berg, į rytus – Friedrichshain and į pietus – Kreuzberg.
 • Mitte rajonas, dešimtame dešimtmetyje buvęs ypač populiarus tarp pašėlusių vakarėlių mėgėjų, dabar gerokai mažiau pogrindinis, tačiau siūlantis itin platų ir margaspalvį barų pasirinkimą. Savo naktinį nusidėjimą pradėti galit nuo Oranienburger gatvės.
 • Naktinis vakarėlių šėlsmas anksčiau siaubęs dabar jau komerciniu patapusį Mitte, persikėlė į šiaurės rytuose esantį Prenzlauer Berg rajoną. Norintiems pamatyti neturistinį Berlyno veidą ir keletu žodžių persimesti baruose su vietiniais, rekomenduojam apsilankyti Kollwitzplatz, Helmholdtplatz ir Schoenhauser Allee. Nemėgstantiems pretenzingumo ir pižonų, reikėtų ratu apeiti Kastanienallee rajoną.
 • Į pries glamūrinį kapitalizmą nesuklupusį Friedrichshain privalo užsukti visi išsiilgę autentiškumo – pramoniniai statiniai paversti į milžiniškus klubus, jaukius “pubus” ir barus, su daug laukepastatytų sėdimųjų vietų (tobula vieta vasarą).
 • Kreuzberg (dar žinomas “hip” X-Berg pavadinimu) yra lyg atskiras miestas mieste – su savom tiesom ir taisyklėm visiems besilinksminantiems. Visą jo žavesį pajus tie, kas praleis ten tiek dieną, tiek naktį.
 • Neapribokit savęs iki smulkmenų suruoštais kelionių planais ir atsiduokite Berlyno šarmui – paklauskite vietinių rekomendacijų, kur vyks geras vakarėlis ir eksmerimentuokite.
 • Berlynas nėra linkęs skubėti, barai veikia iki 3 val. ryto, todėl laiko tikrai užteks.
 • Ta pati tiesa galioja klubams – vakarėlių mėgėjai ima rinktis nuo 12val. nakties ir šėlsta iki paties ryto.
 • Berlyno “atsipūtimas” atsispindi ir aprangoje – čia nedominuoja Vokietijoje populiari dinamiško pirmūno šukuosena ir tamsiai mėlyni ofisiniai švarkai. Renkites kas patogu ir leis šokti per naktį.
 • Moralinių ir fizinių pagirių kamuojamus savo kūnelius galėsite pastiprinti pusryčiais, kurių užsisakyti galite visą dieną. Nesibodėkite skubėti, čia karaliauja reivas (naktį) ir chill’as (dieną).
Važiuoti reivinti į Berlyną rekomenduojame su ecolines.net. Dabar bilietai į Berlyną nuo 9 LT.

Arbuzas pagal www.kaveiktirudeni.lt, 2012-10-30

Komentarai

  Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.