Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 141 svečias
Naujienos

Šį savaitgalį „Studio 9” – sveikai išprotėję „Jahcoozi”

Šį penktadienį pačiame sostinės centre įsikūrusio klubo „Studio 9” pamatus išjudinti bandys delegacija iš reivo sostinės Berlyno. Nežabotais pasirodymais išsiskirianti trijulė „Jahcoozi” garsėja ne tik maištingu elgesiu scenoje, bet ir atitinkama muzika. Dešimt metų kartu grojantys muzikantai per šį laiką spėjo išleisti ne vieną kritikų palaimintą albumą, o išgirdęs jų skambesį legendinis britų radijo didžėjus Johnas Peelas pavadino tai ateities pop muzika. „Jahcoozi” pastarąjį kartą Lietuvoje lankėsi prieš porą metų vykusiame festivalyje „Spartakiada”.

„Grojam gyvai, taigi kūriniai daug energingesni, nei albumuose. Žmonės visuomet kažko tikisi, netgi nepaisant to, klausė jie albumą, arba ne – vis tiek pamatę mus scenoje išsigąsta. Albumuose ir scenoje groti visiškai skirtingą muziką suvokiu kaip prabangą. Kitaip būtų labai nuobodu, na, o žmonės gauna dvigubai daugiau!”, – tuomet prieš vizitą naktinio gyvenimo metraštininkei Dainai Dubauskaitei pasakojo charizmatiškoji grupės lyderė Sasha Perera.

Ketinimų nustebinti bei rimtai driokstelti ir šįkart neslepiančios grupės viešnage rūpinasi „Record” naktų šeimininkai „K.U.B. collective”, kuriuos penktadienį „Studio 9” scenoje atstovaus Pakas ir Roadsman. Atmosferą tinkamai įlektrinti padės ir beveik vietinis Markas Splinteris su kauniečiu Mayan.

Arbuzas pagal K.U.B. Collective, 2012-09-20

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.