Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 100 svečių
Naujienos

Klaipėdoje ir Vilniuje Alleanza Night vakarėlis su Jewel Kid

Rugsėjo 29 dieną į Vilnių atvyksta house scenos atstovas Jewel Kid. Užsitarnavęs tarptautinį pripažinimą Ibizos ir Maltos klubuose šis DJ yra pelnęs daubybę apdovanojimų. Alleanza recordings prodiuseris ir talentingas muzikantas gros kartų su mūsų šalies atstovais Dmitrij Minou, Samanta & Darren K ir Ignas Klej klube „G“ (J.Jasinskio g. 16C, Vilnius), atnaujinusiame savo muzikinę įrangą, norint suteikti dar daugiau tyro house muzikos malonumo savo lankytojams, taip pat klube „Fabrik“ (J.Janonio g. 27, Klaipėda).

Jewel Kid gimė Maltoje, įlipęs į muzikinį traukinį dar tuomet, kai dėl amžiaus cenzo nebuvo įleidžiamas į klubus. Dešimtmetis ir ši kelionė tęsėsi nuo Dj‘aus kelio iki prodiuserio, ir tik su bilietu į vieną pusę – sėkmę. Už geriausią house muzikos remiksą jis buvo apdovanotas Beatport rengtame Carl Cox‘o Pasauliniame remiksų konkurse, už geriausią šokių muziką – Maltos muzikos apdovanojimuose 2011.

Daugybės dainų, karialiavusių Beatport Top 100 Chart‘uose, kūrėjas, Ibiza Global Radio kassavaitinės radijo laidos šeimininkas, Alleanza Recordings įkūrėjas.

Jo pasirodymų tvarkaraštyje tokie garsūs klubai kaip Space (Ibiza) ,Le Bonk (Suomija), Eazy (Brazilija), Air (Olandija), Thally Festival (Brazilija), Sankeys (Ibiza) ir daugybė kitų.

Kaip kulka, skriejanti į savo taikinį, taip Jewel Kid „šovė“ ir išleido savo kūrinius su tokiais žymiais vardais kaip: Global Underground, Soma, Tronic, Break New soil, Bitten, Cr2, Starlight, Nervous, o dabar ir su savo paties įkurta Alleanza.

Kelionė įgavusi pilną pagreitį, galva kupina minčių apie muziką, rankos – pilnos svajonių – jų pasišventimas ir įvairialypė muzika suteiks jums neprilygstamą pojūčių kaskadą.

Rugsėjo 28 dieną Klaipėdoje, klube „Fabrik“, o 29 dieną – Vilniuje, klube „G“.

Bilietus galite įsigyti „TIKETA“ sistemoje www.tiketa.lt

uoGytia pagal www.facebook.com, 2012-09-13

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.