Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 68 svečiai
Naujienos

„Silence Live“ rudens sesiją pradės kanadiečiai „Junior Boys“

Retas, bet ilgam įsimenančias progas melomanams dovanojantis gyvų koncertų ciklas „Silence Live“ grįžta naujam sezonui. Į pirmąjį gyvą rudens vakarą serijos organizatoriai pasikvietė kanadiečių sintetinio indie projektą „Junior Boys“. Rugsėjo 7-ją grupė gyvą koncertą su Marko Palubenkos palaikymu surengs sostinės estetų pamėgtos vietos „Studio 9“ terasoje.

„Silence Live“ praėjusių metu vasaros išvakarėse solidžiai debiutavo su elektronikos profesoriaus Caribou ir jo grupės koncertu „Lofte“. Lietaus merktai, bet į „Vasaros terasą“ stebėtinai gausiai susirinkusiai publikai kiek vėliau koncertavo „Architecture in Helsinki“. Trečiasis „Silence Live“ ėjimas – ilgai planuotas ir pamatuotas. „Junior Boys“ prieš keletą metų DJ setu sveikino vilniečius su Naujaisiais metais, o dabar, atlikę namų darbus studijoje, grįžta gyvam koncertui.

Nors Jeremy Greenspan ir Matthew Didemus į vieną studiją užsuko 1999-aisiais, debiutinis „Junior Boys“ diskas „Last Exit“ išleistas dar po penkerių metų. Kaip ir vėlesnieji „So This Is Goodbye“ ir „Begone Dull Care“, jis pasirodė nepriklausomoje britų leidykloje „Domino Records“. Tokie dueto hitai, kaip „In The Morning“ ar „Like A Child“, buvo sėkmingai remiksuoti šokių aikštelėms, atlikėjai taip pat bendradarbiavo su Morgan Geist, leidosi į turus su Caribou, patys remiksavo Yoko Ono ir kitais savo darbais daugelį kartų įrodė, kad indie – tai ne vien gitaros apdulkėjusioje baro scenoje, o ir daugiasluoksnis muzikinis gyvenimo būdas, neribojamas stilių, įpročių ar įsitikinimų.

Pasak atlikėjų, naujausią jų albumą „It’s All True“ įkvėpė daugybė dalykų – ledai, Carl Craig, Šanchajus, bet labiausiai – amerikiečių radijo, teatro, kino kūrėjas Orson Welles. Kodais kalbantys „Junior Boys“ praėjusią vasarą išleistame albume laviruoja tarp disco, punk, r&b, soul, house, dubstep, world muzikos garsų – visa tai įrašuose ir koncetuose virsta darnia, šilta, kiek provokuojančia ir itin išraiškinga visuma.

Jeremy ir Matthew, lydimi muzikantų grupės, šiuo metu – turo po Europą įkarštyje. Prancūzija, Belgija, Airija jau aplankytos, netrukus pasirodymai įvyks ir Taline bei Rygoje. Iškart po koncerto Vilniuje „Junior Boys“ skris į Vokietijos sostinę, kur dalyvaus „Berlin Festival“, ir tik spalį grįš į gimtąjį žemyną.

„Silence Live“ svečius šįkart pasitiks praėjusiasi metais debiutavęs ir šiemet jau užtikrintai Lietuvos muzikos scenoje įsitvirtinęs talentas Markas Palubenka. Scenoje pasirodęs kaip vienas, bet ne vienišas solistas su gitara šiandien kūrėjas drąsiai išbando naujas kryptis ir eksperimentuoja su elektroninės muzikos atlikėjais.

Rugsėjo 7-osios vakaras „Studio 9“ terasoje prasidės 20 val. Po dviejų gyvų koncertų „Silence Live“ veiksmas persikels į klubą, kuriame muzikinius įspūdžius iki ryto kurstys ciklo idėjos autorius ir „Silence“ įkūrėjas Vidis. Išankstiniais bilietais į renginį prekiaujama „Studio 9“ bare.

Daina D. pagal Silence, 2012-09-05

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.