Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 148 svečiai
Naujienos

Uostamiestyje naktinį ritmą gamins naujas klubas "Fabrik"

Ne vieną klubinės kultūros etapą išgyvenęs Klaipėdos naktinio gyvenimo centras, J. Janonio gatvės 27 numeriu pažymėtame pastate, deda naują žingsnį. Tris metus gyvavęs klubas "Kiwi" nuo šiol bus žinomas kaip "Fabrik".

Rugsėjo 1-ąją šventinėmis nuotaikomis gyvens ne tik studentai. "Indigo", "Global", "Dada", "Kiwi" istoriją menančios klubo patalpos taip pat ruošiasi naujiems įspūdžiams. Čia nuo šiol naują veiklą pradeda klubas "Fabrik".

Viduje tvyros urbanistinės nuotaikos

Pasikeitė ne tik pavadinimas. Visiškai kitokiomis bei netikėtomis nuotaikomis pasitiks ir interjeras, kurį sukūrė "aHouse" dizaineriai.

"Vidus nustebins visus, kurie ieško kažko naujo ir dar nematyto, - teigė naujojo klubo vadovas Džiugas Gorbatiuk, - Atsiribojome nuo nusibodusio "glamūro", kurį visi klubai naudoja ir einame į urbanistiką."

Klube bus jaučiama tikro fabriko stilistika, kuri Lietuvoje mažiau pažįstama. Stiliaus detalės kai kuriuos gali net šokiruoti, tad nuobodu nebus: vyraus statybų stiliaus dekoracijos, jaunatviško miesto kvėpavimas, grafitti piešiniai ant sienų.

"Pats pavadinimas "Fabrik" yra susijęs ne tik su vidaus vizualine dalimi. Mintis taip pavadinti klubą kilo dėl jo istorijos: čia jau daug metų gyvena klubinis jaunimas, kuriasi naktiniai klubai, pristatomos naujausios elektroninės šokių muzikos tendencijos. Tai - muzikinis naktinis fabrikas."

Programa - be didesnių pokyčių, bet su užtikrintais vardais

Kadangi muzikos stilius jau įleidęs gilias šaknis į klubo grindis, programoje didesnių permainų nenumatoma. Naktinėtojai galės mėgautis 3 salėmis, kuriose skambės skirtinga muzika: kaip ir visada "Ritmo" salėje prie pulto bus galima išvysti didžėjus iš viso pasaulio, "Melodijos" vardu žinomoje edvėje vyks trankūs koncertai, o norintys pailsinti ausis galės patogiai įsitaisyti "VIP Lounge" zonoje, kur nuolat liesis chilout muzikos garsai.

Klubas dirbs ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 23val.. Ketvirtadieniais vyks pamėgti studentų vakarai, kuriuose šokdins klubo rezidentai Mindaugėlis, Eddy5, CoffeeB, Markas, Albertas. Penktadienius nuspalvins įvairiausios muzikos vakarai su kviestiniais didžėjais iš Lietuvos ir užsienio, šeštadieniai kvies gyvos muzikos gerbėjus pasiklausyti garsiausių Lietuvos grupių, tad ką čia veikti turėtų rasti daugelis.

Klubo programa jau rėkte rėkia ir apie senų šios vietos bičiulių pasirodymus: spalį numatomas vakarėlis "Nostalgia" su Luis Paris, o lapkričio 30 d. svečiuosis James Zabiela.

Why not?, 2012-08-29

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.