Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 108 svečiai
Naujienos

Kauno didžėjus su gimtadieniu sveikins Henry Saiz

Šiemet Kauno didžėjai Kastis Torrau ir Donatello liks ištikimi tradicijai – jungtinis atlikėjų gimtadienis siūbuos klubiniame laive ant Nemuno bangų. Čia rugpjūčio 10 dieną didžėjų tandemą sveikins ne tik ištikimiausi gerbėjai, bet ir pasaulio klubinės scenos milžinas Henry Saiz iš Ispanijos, iki šiol neturėjęs progų apsilankyti Lietuvoje.

Po laivo – į klubą „Macao“

„Gimtadienio bures kelsime jau penktus metus iš eilės. Ta proga visus šventės dalyvius nutarėme pradžiuginti platesne programa. Anksčiau sausakimšus vakarėlius rinkdavome švęsdami be jokių užsienio svečių užsienio ir tik laive. Šįkart laukia daugiau įvairovės“, – pasakojo Kastis Torrau.

Didžėjai nutarė, kad ant vandens supsis tik pirmoji šventės dalis – nuo 19.30 iki 23.30 valandos. Palydėję saulėlydį skambant šokių muzikai, vakarėlio dalyviai iš laivo persikels į naują Kauno klubą „Macao“.
„Liko nenutarta tik viena detalė. Kol kas nežinome, ar seriją tradicinių gimtadienio fejerverkų pykštelsime laive, ar prie klubo. Šį sprendimą patikėsime ponui ekspromtui“, - sakė Donatello.

Pirmaisiais smuikais ant laivo denio grieš vieną po kito klubinius hitus studijoje kepantis Arnas D ir Aistė SoundsBeauty. Klube grotuvus į savo rankas perims šventės kaltininkai – Kastis Torrau ir Donatello.
Jie turės dar vieną progą iššauti šampano. Tai – lietuvių sukurto Sasha kūrinio „Cut Me Down“ remikso fenomenali sėkmė „Youtube“ platformoje. „Viešai pažadėjau visus laivo svečius vaišinti šampanu, jei iki gimtadienio datos remikso perklausų skaičius viršys 1 milijoną. Tuoj rinksime jau 1,2 milijono, todėl burbuliukų laive netrūks“, – sakė Donatello.

Svečio muzika – iš širdies

Pagrindinė vakaro žvaigždė Henry Saiz pasirodys tiek laive, tiek ir klubo „Macao“ tribūnoje. Melodingos ir eklektiškos progressive ir techno muzikos guru vadinamas didžėjus šiandien yra tarp ryškiausių naujų talentų šioje scenoje.

„Kuriu ir groju muziką, kuri turi sielą ir nuoširdų, emocijas keliantį skambesį“, - raktą į savo muziką įteikia pats Henry Saiz, už kurio nugaros stovi tokie leidėjai kaip „Renaissance“, „Bedrock“ ir „Global Underground“.

Pernai savo gerbėjus džiuginęs prestižiniu šokių muzikos miksu „Balance 19“, šiuo metu Henry Saiz dėlioja debiutinio albumo gaires. Beje, šis darbas jau turi ir pavadinimą – provokuojantį „Reality Is for Those Who Are Not Strong Enough to Confront Their Dreams“.

Henry Saiz vizitas Kaune įsiterps tarp karštų klubinio pasaulio taškų. Prieš savo pirmąjį pasirodymą Lietuvoje didžėjus apšils Kryme rengiamame festivalyje „Kazantip“. Po Kauno atlikėjo laukia nedidelis turas Pietų Amerikoje – Čilėje ir Argentinoje.

Sv. Velnias, 2012-08-10

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.