Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 163 svečiai
Naujienos

Nauja „Xara&Fedotova” kompiliacija elektroninės muzikos gerbėjams

Lietuvos didžėjų - Justin Xara ir Julijos Fedotovos - duetas, nuo šio pavasario po „Mixmasters records“ vėliava prodiusuojantis ir tarptautinei rinkai pristatantis Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų įrašus, išleido naują kompiliaciją - „Xara&Fedotova Mixmasters Sessions 2012“.

Tai trečioji poros parengta kompiliacija per ketverius metus, kuri, pasak J.Fedotovos, nuo ankstesniųjų skiriasi tuo, kad joje itin daug Lietuvos prodiuserių kūrinių.

„Šis iš šešiolikos kūrinių sudarytas vasariškai šviesus albumas su daug vokalo leidžia ne tik mėgautis, bet ir įvertinti, kokį elektroninės muzikos lygį esame pasiekę Lietuvoje“, - sako jau 7 metus Vilniuje gyvenanti baltarusė Julija Fedotova.

Į „Xara&Fedotova Mixmasters Sessions 2012“ kompiliaciją yra įtraukti net keturi visiškai nauji ir niekur iki šiol neskelbti Lietuvos kūrėjų darbai: Nistirenko originalus miksas „One Day“, M&D Substance ir Justify originalus miksas “Make a Chance” ir Hypnotic Duo “Far Away” NOT OK remiksas ir tik praėjusią savaitę „Power Hit Radio“ eteryje debiutavęs Xara&Fedotova kūrinys „My Time“ kurio vokalo melodiją ir tekstą sukūrė bei atliko grupės „69 danguje” lyderė Karina Krysko-Skambinė.

Taip pat klausytojai galės išgirsti net keturių Lietuvos atlikėjų vokalo partijas: elektroninėje muzikoje debiutavusios Karinos Krysko-Skambinės, solo karjerą pradėjusios SEL vokalistės Eleonoros Sebrovos, buvusios “Sheezanova” vokalistės ir šiandien originaliais mados fotografijos darbais garsėjančios Marlos SINGER bei plačiajai publikai iš “Chorų karų” pažįstamos džiazo vokalistės Kristi.

Greta Lietuvoje žinomų elektroninės muzikos vardų - Donatello, Kasčio Torrau, Arno D, Miami MC, Manto bei kt. – kompiliacijos klausytojai atras ir užsienio žvaigždžių: Yves Eaux (Amsterdamas), Moussa Clarke (Dakaras, Ženeva, Londonas), Noiz (Maskva) bei Ruslan Cross (Kievas, Baku).

Pasak J.Xara'os, į kompiliaciją įtraukti house, progressive house, tech house bei trance stilių kūriniai turėtų patikti įvairaus amžiaus klausytojams – ir jaunesniems, ir subrendusiems.

„Xara&Fedotova Mixmasters Sessions 2012“ kompaktinį diską jau nuo antros rugpjūčio savaitės bus galima įsigyti „Statoil“ ir „Lukoil“ degalinėse bei „Maxima“ parduotuvėse, įsikūrusiose didžiųjų miestų prekybos centuose „Akropolis“. Tuo tarpu nekantraujantys jau dabar iš svetainės Flirtas.lt/MyTime gali nemokamai parsisiųsti šviežutėlį su Karina Krysko-Skambine „Xara&Fedotova” įrašytą kūrinį „My Time“.


Arbuzas pagal MixMasters, 2012-08-02

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.